לא להאמין: על "מכונת הנצח", הפועלת בעזה, וכיצד ניצחנו את חוקי הפיזיקה


המלחמה נגד המעברים, ושר החקלאות

מאת ד”ר גיא בכור

החלום האנושי היה תמיד להמציא מן מכונת נצח, שבה האנרגיה אינה נגמרת לעולם, ואשר ברגע שהופעלה, תמשיך לעבוד ולעבוד לנצח. במשך מאות שניים ניסו המלומדים להמציא את המכונה המופלאה הזו, “פרפטום מובילֶה“,
perpetuum mobile, אך לשווא. המכונה הזו היתה אמורה להמשיך בתנועתה לבד, תוך הפקת עבודה. רק במאה ה- 19 התברר חוק שימור האנרגיה, הקובע:


 


W0–<wi


 


דהיינו העבודה המופקת, w0, שווה או קטנה מהאנרגיה המושקעת, wi, למשל, בגלל החיכוך. היו שניסו לתכנן מכונת נצח להפיכת חום לאנרגיה מכאנית ברמה של 100%, אך כאשר נתגלה החוק השני של התרמודינמיקה, הבינו הכל שמכונת נצח כזו כבר לא תהיה.


 


עד שמדינת ישראל חוללה את הפלא, ואבוי למכונת הנצח שפיתחנו. אוי ואבוי.


 


יצרנו מכונות נצח במזיגה שלא תאומן בין כסף-לטרור, למשל ברצועת עזה. בעיית עזה אינה עוד בעיה ביטחונית, צבאית או אפילו כרונית, היא כבר מכונת נצח.


 


כיוון שעזה סגורה לכניסת סחורות, התלות שלה במדינת ישראל היא של 100%, ולכן התחברנו בעוצמה רבה לעזה, לאחר ההתנתקות, לא התנתקנו! כך התעשייה הישראלית מאושרת, החקלאים מאושרים, ובעצם אנו מכניסים לעזה הכל מכל וכל. סחורות, מכשירים, ציוד וכמובן תוצרת חקלאית. צריך לראות את השיירות האדירות של משאיות, להכנסת הסחורה לעזה, כדי להבין. פעם העזתים היו קונים גם ממדינות ערב, מאירופה ועוד. היום כמעט באופן בלעדי מישראל. לצורך זה אנו כמובן מציפים אותם בשקלים, כדי שיוכלו לקנות.


 


תעשיית הקסאמים והמרגמות משגשגת בעזה וגם היא מרוצה, שכן היא מקבלת את חומרי הגלם שלה באופן ממוכן ומתועש, בסרט נע, הישר מישראל.


 


הצבא אינו מתערב, חלילה, בפעולת המכונה, שכן הוא יכול להיות הגורם היוצר את החיכוך, ולכן הוא נוטרל מן המשוואה.


 


מי שסובל הם האזרחים של עוטף עזה, אך מערכת האזעקות והמיגונים הופכת את בעייתם לכאורה לנסבלת, כך רואה זאת הממשלה. כך גם תעשיית המיגון משגשגת. כיוון שאיזור עוטף עזה הוא עני, מערכת של תמיכה כספית, זורמת אליו, ומעניקה לו, לכאורה, את מה שלא היה מקבל בימים רגילים. כך גם לו יש לכאורה אינטרס. אותו דבר היה בצפון, בתקופת הקטיושות. סבלו מן הקטיושות, אך נהנו מן התמיכה הכלכלית, שעכשיו הוסרה או צומצמה מאוד.


 


מערכת של ביטוח ממילא מכסה נזקים, ואת זה ממילא משלמים האזרחים בפרמיות עולות, ועכשיו אתם מבינים מדוע לממשלת ישראל אין עניין לבטל את מנגנון הפעולה המופלא שנוצר!


זהו מצב שבו, לכאורה כולם מרוויחים! מעכשיו אימרו “פֵרְפֵטום מובִילֶה עזה” עובד, בתנועת נצח.


 


לעיתים יש “תקלות”, כאשר מישהו נהרג, כמו היום, אך כפי שאנו רואים אין זה מפריע את פעולת מכונת הנצח. על פי ההגיון הזה, גם אם טווח השיגורים יגדל, זה לא אמור להפריע את פעולת המכונה. ההיפך, היא תתרחב ותשגשג עוד יותר.


 


יפה. שברנו את חוקי הפיזיקה! בעיית הקסאמים עברה תיעוש! דו-קיום ישראלי פלסטיני במיטבו.
הצלחנו היכן שלאונרדו דה וינצ’י הגדול לא הצליח!


כאשר חושבים על זה, הנה לכם השוואה מצמררת אך אמיתית בין בעיית הקסאמים לבעיית, למשל, גניבת המכוניות בישראל.


 


גניבת מכוניות                           טרור


משטרה                                   צבא


ביטוח                                       מיגון


יצרני רכב                                 חקלאים ותעשיה


אי נעימות לאזרחים                   אי נעימות לאזרחים


הציבור מממן                            הציבור מממן


 


במקרה הראשון אילו גנבי הרכב, תעשייה שלימה של פירוק ומכירת רכבים גנובים. במקרה השני טרור של קסאמים ומרגמות. במקרה הראשון זו המשטרה שברוב המקרים אינה מתערבת בכך, ובמקרה השני הצבא, שאינו מתערב יותר מידי במכונת הקסאם. לאזרחים לכאורה לא אכפת, שכן הם מבוטחים, ובמקרה השני האזרחים לכאורה ממוגנים.הכל מרוצים: יצרני הרכב ממשיכים להציף את המערכת בכלי רכב חדשים, ובמקרה השני התעשיה והחקלאות מאושרות, עזה קונה ובשפע, וכולם מתפרנסים בעושר. אי נעימות במקרה הראשון, ואי נעימות במקרה השני. ממילא זה כסף פה ושם. כמו שתיתכן תקלה או תאונה במקרה הראשון, כך גם במקרה השני.


 


בשני המקרים מדברים על ה”בעיה”, מצקצקים בלשון, אך מכונת הנצח – ממשיכה לעבוד. כך זה גם בנוגע לגניבות חקלאיות, ולדמי חסות שמוטלים בדרום על ידי כנופיות של בדואים. כולם, לכאורה, רק מרוויחים.


 


עכשיו אנו מבינים שלממסד הכלכלי ולממשלה אין שום תמריץ להפסיק את פעולת מכונת הנצח, שהיא מכונה עצומה ליצירת מזומנים, אם אתם חושבים על זה. אלא אם כן מישהו ידאג לעצור אותה. שם המשחק כבר אינו לאומיות ישראלית, בטחון או הגנה. שם המשחק הזה הוא כסף.  עזה היא כיום מכונת הכסף מהגדולות והמשוכללות בישראל.


 


השגנו ושיכללנו את חוקי הפיזיקה. בישראל אימרו מעכשיו:


 


W0>wi


 


דהיינו העבודה המופקת, w0, גדולה, לא קטנה, מהאנרגיה המושקעת, wi.


 


הידד! מצאנו את מכונת הנצח!נמשכת ההרשמה לשירות המאמרים בתשלום Gplanet Prime. ניתן להירשם בלחיצה – כאן. כדי לקרוא גם את המאמרים הסגורים.   

למצטרפים החדשים אל האתר: ניתן להירשם בחינם כאן, ולקבל את המאמרים ישירות למייל שלכם.כיצד מממנת ישראל את טרור הקסאמים נגדה: “יקירתי, רק שכחתי להתכופף

הפתעות הטוקבקים הערביים לאחר עזה: “מרוב דאגה – מצחיק

עקרונות זריקת הבומרנג, ולקחי עזה