לראשונה מאז עליית הנאצים, קהילה יהודית שלמה במערב עלולה להגר, בשל עליית מפלגה אנטישמית. איפה?

חרדה אמיתית אצל יהודים הגרים בבריטניה, מעלייה אפשרית של האנטישמי ג’רמי קורבין לתפקיד ראש הממשלה, בבחירות הקרובות בחודש הבא. 
זה השמאל האירופי המסוכן.
במקרה כזה יהודים רבים מצהירים שיברחו מיידית מהאי הבריטי. קורבין אינו מסתיר את רצונו לראות את ישראל נעלמת, וגם את היהודים בארצו. פעם יהודים ראו ב”לייבור” את ביתם, אך כיום הוא האויב שלהם, והמפלגה נשענת על קולות המוסלמים. הוא מתרועע עם המסוכנים שבאנטישמים, כולל “יהודים”‘, ואף ישראלים לשעבר, שעברו לצד האפל.
יהודים אומללים, שמו את מבטחם בשדות זרים, אני מרחם עליכם.
זו מפלגה מסוכנת מאוד, שתהפוך את האי לוונצואלה בזמן קצר, ויהודים רוצים להגר גם בגלל האימה הכלכלית: הקפצה של המיסים, הקפצת מס חברות, מיסים מיפלצתיים על “עשירים”, מיסי נדל”ן כבדים, והעברה של 10% ממניות חברות גדולות לידי העובדים – בכפייה. העשירים באי האומלל כבר נערכים להגר, ולהעביר את כספם משם – “תוך דקות“, אם קורבין יזכה. הקומוניזם של קורבין מסוכן להם מהברקזיט. 
איך אפשר לחיות באימה כזו? עדיף לברוח משם כבר עכשיו.
בנוסף, פתיחת שערי ההגירה למליוני מוסלמים, ו- “מדינה” לעם המומצא. מוזר, קורבין דווקא מתנגד לעצמאות לסקוטלנד. ולסקוטים לא מגיעה “מדינה”? גם צבוע, האנטישמי.
הביטו על ה”לייבור” הבריטי היום, אלה ה”דמוקרטים” בארה”ב, בעתיד.
ומי נשארה ליהודים רבים בבריטניה, שלא חשבו עליה בכלל? ציון, שלחלקם היתה ביקורת ארסית עליה. אך היא תמיד מושיטה זרועותיה, לחבק, ולקבל. 
צִיּוֹן, הֲלֹא תִשְׁאֲלִי לִשְׁלוֹם אֲסִירַיִךְ?

 

השמאל האירופי תמיד היה אנטישמי

https://www.youtube.com/watch?v=cfRqI78zI4o

הזוועה האנטי ישראלית והאנטי יהודית, פאריז, 2014. מוסלמים ותומכי כת ה- PC מתפרעים, שורפים ומחריבים. כמעט בוצע לינץ’ ביהודים, שהתחבאו בבית כנסת. איך אפשר להמשיך לגור שם? זה הרי רק יהיה גרוע יותר.