מאלמו – עיר אירו-מוסלמית


מאת ד”ר גיא בכור

לפניכם קטע 3 מתוך המאמר המלא והמדהים על מה שמתרחש בעיר מאלמו, שוודיה3 בשוודיה אסור לדבר על כך, ובוודאי לא לשאול מה קרה. אך כולם בוודאי יודעים: מאלמו הפכה לעיר עם אוכלוסייה מוסלמית עצומה. בעיר עצמה יש כ- 350 אלף תושבים, מתוכם כ- 100-150 אלף הם מוסלמים, כשרבים מהם מתקבצים בשכונת רוסנגארד (שתשעים אחוזים מתושביה הם מוסלמים) אך לא רק. מאז הזינוק העצום במספר המהגרים והנכנסים מעולם האסלאם בשלוש השנים האחרונות, התושבים המוסלמים החלו להתפזר בעוד שכונות, אך פחות במרכז.


ההערכה היא שמספר המוסלמים עומד על כארבעים אחוזים, למרות שמספרים לגבי דתות אינם מפורסמים, והם אפילו אסורים לפרסום בשוודיה, זה הרי “גזעני”.


במילים אחרות, הולך ומתקרב היום שבו המוסלמים יהיו רוב בעיר, והאחוז שלהם עולה כל הזמן, בשל ילודה גבוהה בהרבה משל המקומיים, המשך הגעת מהגרים (בקצב של עשרות אלפים לשנה, בכל רחבי שוודיה) ו”איחוד משפחות”. רבים זורמים למאלמו. 


בעיר מתבצעים חילופי אוכלוסייה: הקהילה המקומית-נוצרית עוזבת בהמוניה, בעיקר לסטוקהולם ואל מחוץ לשוודיה, והעיר מתמלאת במוסלמים נוספים. בשוודיה כולה יש כבר מיליון אזרחים מוסלמים מתוך 9.5 מיליון בסך הכל, כך שאחוז המוסלמים חצה את ה- 10 אחוזים, בדומה לישראל (אצלנו 14.5% אזרחים מוסלמים). זה קו הכישוף הבלתי נראה, שאחריו מתחילים המוסלמים להרגיש בעלי בית.


וכך הפכה מאלמו ל”עיר קוסמופוליטית נפלאה עם מטבח מזרח תיכוני עשיר” (עם חנויות קפה-נרגילה נהדרות ומומלצות, במיוחד לצעירת), כפי שדת ה-PC רואה זאת, או, על פי המציאות, לעיר כבושה, עם בעלי בית חדשים, שפה חדשה, דת חדשה, וחזון חדש של השריעה. כאשר שואלים שם צעירים מוסלמים איך יכולהיות שיש טרור מוסלמי תשובתם האחידה היא: אלה לא מוסלמים.המרחב הציבורי הוא שלהם 2: צעדת העשוראא 2016, ברחובות מאלמו. לא, זו לא עיר במזרח התיכון או בפקיסטן, זו היתה פעם שוודיה, מדינה של ניסוי חברתי אוטופי, שנפלה קורבן לניסוי חברתי אוטופי אחר. הפוך.

אלה השיעים.


זהו קטע 3 מתוך 10 קטעי המאמר המדהים המלא על מה שמתרחש בעיר מאלמו בשוודיה, והמתפרסם לחברי מועדון Gplanet Prime.

כדי להנות מן המאמרים המיוחדים של האתר, כדאי להצטרף אל מועדון Gplanet Prime. המינוי הינו לחצי שנה או לשנה. במסגרת המינוי קוראים את כל המאמרים הסגורים שפורסמו עד היום, וממשיכים קדימה לתקופה נוספת. ניתן לקרוא את תנאי הרישום ולהצטרף – כ א ן.