מה קרה לבובה של פוטין? האם בשאר נראה לכם בריא?

על רקע חרושת שמועות בימים האחרונים, שבשאר אלאסד אושפז בשל שבץ מוחי, או תופעה רפואית אחרת, הוא הופיע אתמול בנאום מוקלט בטלויזיה של המשטר, כדי להזים את השמועות.
בריא ומאושר הוא לא נראה, אך אי אפשר לדעת. בכל מקרה, הבובה של פוטין אכן משיגה “נצחונות” בחזית הצפון (כלומר פוטין משמיד הכל, מליון פליטים, חורבן טוטלי), 
אך הסולטן ניגף.
“סוריה” נשלטת היום בידי רוסיה, ובשאר מושאר כדי לנקות את השטח, בעלות מינימלית לרוסים, וכדי להשיג לגיטימציה לשלטון הרוסי. ועדיין, הוא סופג מכות איומות, והעלווי הזה הביא למות 140,000 חיילים שלו, תוך הכחדת עתיד העדה שלו עצמו. בחודש הבא מלחמת האזרחים נכנסת לשנה העשירית, עם כמליון הרוגים (אף אחד כבר לא סופר).
למה כתבנו הבובה של פוטין? קיראו כאן.
צפינו בשנת 2011 שהמלחמה תימשך 15 שנה, ויהיו בה מליון הרוגים, וזה מתגשם. להלן מאמר סטירי שלנו, שנים לפני הכל (2009), שנבין מה זאת “סוריה”, שאיתה בכירים הזויים ומוזרים אצלנו רצו “שלום”. 
פוחלץ העיט המוזר, על שולחנו של בשאר (בנאום למעלה) הגיע ישר ממרתפי העינויים של המאמר הזה שלנו: 

המקום שבו בחיים לא תרצו לבקר, גם לא לנגב חומוס

ההרג והחורבן (מליוני בתים חרבים) ב”סוריה” הוא בלתי נתפס בכל קנה מידה, והוא עומד בדרגה אחת עם מלחמת העולם השנייה. אלא שפה אין סוף, אין שיקום, ואין תוחלת. ובשטח, ממשיכים להרוג. 
הביטו טוב: זה המזרח התיכון, שבו אין מקום לטעויות, ואל תתנו לנוכלי ה- PC להונות אתכם. לעולם אל תהיו שוב טעות, אלה החיים שלכם (הוידאו מהלילה):

https://www.youtube.com/watch?v=UQtHpk3xwG8