מסתירים את זה: הדמוקרטים צוללים ומסתבכים באופן קורביני, ומשעשע. צפו:

“הדמוקרטים” הופכים לחור שחור, שבולע את עצמו: בדיוני ה”הדחה” – לא עלתה שום ראייה. הופיעו ארבעה פרופסורים פרוגרסיבים (אחת הודתה שתרמה עכשיו לפוקהונטס, אליזבת וורן), שקבעו שברמה תיאורטית צריך להדיח את הנשיא. את אחד מהם, נוח פלדמן, פגשתי בשהות המחקרית שלי בהארוורד ב- 2009. התחום שלו הוא “חוקות במזרח התיכון”, ולא אוסיף. יתר ה”עדים” היו פקידים אפורים של אובמה, שטראמפ פיטר, והם יללו כמה סבלו.
יו”ר בית הנבחרים, ננסי פלוסי (ממעריצות בשאר אלאסד, נפגשה איתו בדמשק ב- 2007) נכנסה למילכוד, כאשר אין לה יכולת להפסיק את ההדחה (שתקרוס בודאות), ולכן התפרצה בעצבנות גוברת לעבר עיתונאים (בתמונה, אתמול). ביידן, שנראה זקן והזוי מתמיד – השתלח אתמול במצביע דמוקרט, בכנס בחירות (כנסים בהשתתפות זעומה, בוידאו) קרא לו “שקרן ארור”, ו”שמן”, על שהעז לשאול על בנו, האנטר, שקיבל משכורת ענק מחברה אוקראינית, כשוחד ברור לאביו. זו שאלה שבתקשורת בארה”ב אסור לשאול, הרי כת ה- PC  תמיד מגוננת על חבריה (אך ראו כאן איך ביידן מפליל את עצמו במו פיו. זה סרטון שאסור להציג ב”תקשורת”). 
ובכנס (זעום משתתפים, כרגיל) של המטורלל בוטיג’ג’, החל פעיל פרוגרסיבי להשתולל נגדו, בטענה שהוא לא מספיק יוצא נגד המשטרה “הגזענית”. זה נגמר במהומה אלימה, ובוטיג’ג’ ברח. 

https://www.youtube.com/watch?v=MrL4Pcz-DiQ

מתנה מעשירה למי שבאמת יקר לכם

וקוראים גם את המאמר השנתי החגיגי, על התוצר של המדינות בעולם לנפש. הרבה הפתעות, כולל התוצר החדש שלנו לנפש – כמעט 45,000$