מרחץ דמים אסלאמי בצרפת, ויום היסטורי למוסלמים ביבשת. צפו:

פיגוע אכזרי בעיר ליון, צרפת: מהגר סודאני בן 33 פתח במרחץ דמים, למרות שצרפת בעוצר זה השבוע השני בשל הקורונה. חג הפסחא הנוצרי מתקרב, ומוסלמים רבים לא מוכנים שיצוינו חגי הנוצרים בפומבי, בוודאי לא בעיר מתאסלמת כמו ליון. 
קציר הדמים: שני הרוגים, וכשבעה פצועים, אחד במצב אנוש. במשך זמן רב נראו גופות מוטלות על הריצפה, ובהלה רבה.
המחבל המוסלמי התקרב לכמה חנויות פתוחות, התפרץ לחנות טבק, דקר את המוכר ולקוחות, יצא החוצה, המשיך לדקור ברחוב, התפרץ למאפיה, ושוב דקר. לבסוף נתפס בידי המשטרה. לדברי עדי ראייה המחבל צעק “אללה אכבר” שוב ושוב.  
המשטרה הצרפתית: “הרקע נבדק”.
עם קשר או בלי, היום הוא יום היסטורי לעשרות מליוני המוסלמים של מערב אירופה: המועצה המוסלמית העליונה של המוסלמים באירופה שכנעה את ממשלות גרמניה, צרפת, הולנד ובלגיה, שבשל הקורונה, המוסלמים נמצאים בלחץ נפשי גדול, ומה שירגיע אותם זה קריאת המואזין – עם רמקולים. 
לפיכך, מהיום מותר למסגדים במדינות אלה להשתמש ברמקולים, בקריאה לתפילות היומיות. זה הונצח היום בשידורים חיים, למשל בעיר ברלין, חובבת המילקי, וישראלים טיפשים:
השימוש במגבירי הקול נוצל מיד, בידי לפחות 100 מסגדים בארצות האלה, החל מהיום:
הסיור האחרון שלי, החורף הזה, בממלכת ה- PC שוודיה, עם לקחים:

אליל הפוליטיקלי קורקט ושיברו? ד”ר גיא בכור בממלכת הקור:

קללת קסנדרה: האם צרפת התאבדה?

ב ק ר ו ב:

בקרוב יעלה המאמר החדש של ד”ר גיא בכור – על מלחמת הנפט המשתוללת בין רוסיה, סעודיה וארה”ב, כאשר מחיר חבית נפט הגיע כבר ל- 20 דולר. האם נראה מחיר של 10 דולר? האם הם מתאבדים? למה זה קורה, איך זה משפיע עלינו, ואיך זה משנה את העולם החדש בו אנחנו כבר נמצאים?
המאמר יהיה לחברי מועדון ג’יפלאנט פריים, והמינוי הינו עכשיו במבצע הנחה, לרגל המצב, למנויים חדשים ומחדשים: 
ההנחה למינוי של ששה חודשים היא 10%, כלומר 236 ש”ח במקום 262;
ההנחה למינוי של 12 חודשים היא של 12%, כלומר 394 ש”ח במקום 448;
וההנחה למינוי של 24 חודשים היא 15%, כלומר 642 ש”ח במקום 755. זו הנחה על הנחה, ולכן זה המחיר המשתלם ביותר. המחירים החדשים כבר מעודכנים.
המבצע מוגבל בזמן.


לכניסה לרישום במחירי ההנחה המיוחדים – כאן

ההנחה היא למנויים חדשים, המוזמנים אל האתר שלנו, וכמובן למחדשים. 
אצל המחדשים: המינוי החדש יצטרף באופן אוטומאטי לתקופת הזמן שנותרה, ובזמן החידוש תוכלו לראות באיזור האישי מתי יסתיים המינוי הכולל. המנויים מחדשים מתוך האיזור האישי שלהם. לחברים בחו”ל: הרישום והחידוש נעשים בשקלים. 
חשבונית מס נשלחת במייל לכל רישום, ותוכלו למצוא אותה גם באיזור האישי, תמיד. 
המינוי הוא חבילה כוללת, והמנוי יקבל את כל המאמרים הסגורים העתידיים לתקופה אותה בחר; את כל המאמרים הסגורים, שפורסמו מאז שנת 2008 (אלפי מאמרים); את מדד האיומים הבטחוניים החודשי, מאז שנת 2007 (אלגוריתם מתמטי, שהאתר פיתח, לדעת מה המצב הבטחוני הכולל שלנו כל חודש. המדד לא טעה); ואת הפודקסטים, בקולו של ד”ר גיא בכור.
הערה: בסלולרי ניתן להיכנס לאתר דרך הרשת, כמו כל אתר, והוא יעלה במהירות ובאופן מותאם. אנחנו לא תומכים באפליקציה, שאין בה עוד צורך. באתר דרך הסלולרי ניתן לבצע הכל: לקרוא, לדפדף, להיכנס לאיזור האישי, להקשיב לפודקסטים, לשתף, להירשם, ולחדש. הקדשנו תשומת לב רבה לתכנות האתר בסלולרי; רוב קוראי האתר נכנסים אליו דרך הנייד. 

 

הבגידה השמינית של טיציאן: אז מי חטף ואנס את אירופה?

על השקרים של גרמניה

ג’ני של הפיראטים: האם רפובליקת ווימאר חוזרת?