משט האנטישמים לעזה? רעיון חדש, שישנה את התמונה. בואו, היכנסו למלכודת, חמודים שלי

מאת ד”ר גיא בכור

 

מה עומד מאחורי המשט האנטי-ישראלי הזה, בברכת האנטישמי טייפ ארדואן? המזימה ברורה, ואין להם מה להפסיד בה. אם יצליחו לפרוץ לעזה, הם “ניצחו” את צה”ל ואת ישראל. ואם יבָלמו, גם אז “ינצחו”, שכן העיתונאים שהביאו וציוותי הטלוויזיה יציגו את ישראל כמדינה חשוכה ואלימה. זה יצטלם יפה. המטרה היא להביך את ישראל, לתקוע טריז בין צה”ל לבין הצבא התורכי, ולהגביר את הפופולאריות של אנטישמים כארדואן ואחמדינג’אד. הם רגילים לראות את ישראל כשק חבטות, בריון קשקשים שאינו מפעיל יותר מידי את הראש.

האם אנחנו ניפול הפעם למלכודת השקופה הזו? בדרך כלל אנחנו נופלים, אך לא הפעם. הפעם נשתמש באפקט המראה. למה הכוונה? אנחנו נעשה בדיוק את מה שהם מנסים לעשות לנו, ובכך גם נשים קץ למשטים האלה לעזה, ולהבכת ישראל. אפקט המראה הוא המקומם ביותר את האוייב. מבצע הסברה? אז מבצע הסברה.

במקום שאנחנו ניפול למלכודת שלהם, נכין אנחנו להם מלכודת משלנו, והם עוד יצטערו על כך צער רב.

בארץ יש מאות ואולי אלפי כלי שיט, מועדוני שיט וים, ומה לא. בתיאום מראש, דבר שאנחנו מתחילים עכשיו כאן, ייערך רישום מהיר של כל מי שרוצה להשתתף במבצע, והמשתתפים, על הסירות והאניות שלהם יתחלקו לשבע קבוצות. אני קורא לקבוצות: “שבעת מדורי הגהינום”.

בראש כל האופרציה הזו יעמדו אזרחים בלבד, וזו יוזמה אזרחית, לא של המדינה. זו זכותנו כאזרחים להפגין, ולעמוד כנגד תופעה בלתי נסבלת. 

בתיאום מראש של המיפקדה, תיכנס הקבוצה הראשונה לפעולה. כל קבוצה תיקח איתה עיתונאים, רצוי זרים.

כמה עשרות ספינות יבלמו במים הטריטוריאליים של ישראל או לפני כן, את המשט. ספינות הקבוצה הראשונה יתחילו להשמיע קולות פיצוץ אדירים, כמה אלפי קולות פיצוץ, כמספר הרקטות שנורו מעזה לעבר ישראל. ככה, שעות של אפקטים של פיצוצים. הספינות שלנו יפציצו את המשט בכרוזים על ירי הרקטות של חמאס, שאותו מבקשים “להציל”. הקבוצה הזו תשהה בשטח בסביבות 24 שעות. זו הסברה חינם של יעדי ישראל.

בתיאום מן המפקדה תיכנס מייד לפעולה הקבוצה השנייה. זו תניף את כרזות טבח הארמנים. תמונות, הקלטות, בלוני מחאה, ופיזור כרוזים ממסוקים. הקבוצה הזו תשהה בשטח 24 שעות. גם היא תבלום את הפולשים.

ואז הקבוצה השלישית נכנסת לפעולה: הקבוצה בשם פיגועי ההתאבדות של חמאס. היא תשמיע קולות נפץ כמספר האזרחים הישראלים שנהרגו בפיגועי התאבדות, ושוב, כרזות, בלונים, ותמונות ענק. הקבוצה הזו תשהה בשטח 24 שעות. העיתונאים שיביא האוייב יהיו חייבים לדווח על ההפגנה הישראלית הזו, וכך, הם באו לקלל וייצאו מברכים.

מכאן נכנסת לפעולה הקבוצה הרביעית: משט גלעד שליט. תמונות ענק של האסיר שלנו, המוחזק ללא שום תנאים הומניטאריים בעזה. במשך 24 שעות תושמע הקלטת שלו בקול רם, שוב ושוב ושוב. זיכרו את כיבוש העיר יריחו, באמצעות הרעש.

לאחר 24 שעות נכנסת לפעולה קבוצת הספינות החמישית: קבוצת טבח הכורדים בידי המשטר התורכי, בצפון עיראק. כרזות, עיתונאים, מחאה קולנית: כמה כורדים נהרגו היום? לארדואן כואב על הפלסטינים? שיתחיל עם הכורדים אצלו.

לאחר 24 שעות נכנסת לפעולה הקבוצה הששית: משט השואה. ששה מליון יהודים נרצחו בגלל אנטישמיות, מהסוג שיש על הספינות האלה. הקבוצה תשמיע 6,000 קולות פיצוץ, לכל 1,000 יהודים נרצחו באכזריות. תמונות, כרזות שבהן יופצצו ספינות המשט, ועוד ועוד. צריך להשאיר גם כמה הפתעות בשטח, ויש.

לאחר 24 שעות נכנסת לפעולה הקבוצה השביעית והאחרונה: קבוצת עצמאות ישראל. דגלי ענק של ישראל יכסו את המרחב, התקווה ושירי ארץ ישראל ינוגנו 24 שעות, כולל זיקוקי דינור, בלילה, לקראת סיום המבצע. לא תתאפשר שינה במשט עזה בשום לילה. מרבית הרעש יהיה בלילה.

בשלב הזה, אם עוד נותר להם כוח, יגררו האנטישמים האומללים על ידי חיל הים, שיבוא להציל אותם מידי המפגינים הישראליים. צה”ל יופיע כמושיע שלהם, מי היה מאמין.

הם יהיו קהל שבוי, אפשר לעצור אותם, והם יהיו חייבים לשמוע את כל ההסברה הזו, ויחד איתם העולם כולו. הם שבאו להביך אותנו, יובכו בעצמם. יידהמו כיצד ישראל הפכה את המצב, ובמקום שהם ילכדו אותה, היא לוכדת אותם. אנחנו נרוויח הסברה חזקה ובחינם בעולם כולו, שמחכך עכשיו ידיים בהנאה, כיצד ילכוד את ישראל.

 

 

כאשר אני נלהב למבצע חדש, אני שומע את המוסיקה הזו, שכמו שאתם רואים, גם תטביע את המשט האנטישמי ותפיץ אותו לכל הרוחות, בניצחון ישראלי. הגיע הזמן לפעול עם הראש, לא רק עם השרירים. לאחר מבצע כזה, חשק למשט נוסף כבר לא יהיה להם.

הגיע הזמן לאקטיביזם ציוני, ליזום ולא רק לספוג.

ניצבת לנגד עינינו הזדמנות פז, שאסור להחמיץ אותה, להפוך את המר למתוק מאוד. אין הרבה זמן, התחילו להיערך: מועדוני ספינות, יאכטות, מועדוני ים, זה הרגע הגדול שלכם. מה שיפה כאן, שהקבוצות המתקדמות יכולות להתארגן תוך כדי פעולת הראשונות, מחוסר זמן. 

שבע קבוצות, שבעה מדורי גהינום. יוזמה ישראלית.

בואו, אנטישמים חמודים שלי… היכנסו אל המלכודת.

 

לקרוא כיצד בוצע המאמר הזה בפועל

אפשר גם להיכנס אל דף הבית שלי בפייסבוק, זה טוב תמיד לשמור על קשר

 

 

◄כדי להנות מן המאמרים המיוחדים של האתר, יש להצטרף אל מועדון Gplanet Prime. המנוי הינו מנוי היכרות לחודש, לחצי שנה, או לשנה-במחיר מבצע. ניתן להירשם – כ א ן.
◄אני מבקש באופן אישי, מכל מי שכבר חבר במועדון Gplanet Prime, והמנוי שלו הסתיים, לחדש אותו. כדי לחדש את המנוי יש להכנס לקטגוריית “לחידוש מנוי קיים לחץ כאן”, או – כ א ן.

◄אם ברצונכם לשלוח את המאמר הזה לחברים, עושים זאת באמצעות הכפתור “המלץ לחבר”, כאן למטה.
◄למבקשים לקבל התראות על כל מאמר חדש שעולה ישירות אל המייל האישי, עושים זאת – כאן