מתנה מסעודיה ליום העצמאות: הסופר הסעודי הנודע, פונה ל’פלשתינאים’: “הבוגדנות בדמכם”. לקרוא ולהפיץ:

מאת ד”ר גיא בכור
מי שחשב ש”המומצאים” כמוהם ככלל הערבים, טועה. גם לרגל יום העצמאות, חודש רמדאן ויללות ה”נכבה” המומצאת והמועצמות בידי כת ה- PC, הסופר הסעודי הנודע, רוואף א-סעין (رواف السعين), מפרסם את האמת על הפלשתינאים (בשום מקרה לא מכנה אותם “עם”, ההיפך, הם “שאריות של עמים מפוזרים”). דבריו זוכים לתפוצה עצומה, ולתמיכה של סעודים וערבים רבים. ברור שהמומצאים לא אוהבים, והם בהלם. אפשר לראות את השיח בנושא בטוויטר כאן.  
להלן תרגום מרבית דבריו:
“אתה הפלשתינאי: אתה לא ערבי. לך אין אדמה, ואין לך ‘בעיה’. האדמה היא אדמת ישראל, ו’הבעיה’ היא של ישראל, שאתם קיימים, לא שלכם. שמיר, רבין, שרון וגולדה מאיר ואחרים היו גיבורים. אבל נתניהו פחדן: לא סילק אתכם. נתניהו, סלק כבר את הכנופיה הזו, ופטור אותנו ואת העולם מהם. שיהגרו”.
והוא ממשיך:
“על מי אתם ‘עובדים’, פלשתינאים? אתם אפילו לא ערבים. אתם סתם נשורת של שאריות, צוענים, מונגולים, צ’רקסים ואחרים. פלשתין זאת אדמה השייכת לבני ישראל, מן הקוראן.
שאללה יקלל אתכם ואת נתניהו, שלא חיסל אתכם. שהשאיר לכם מפלט. הוא צריך לחנך אתכם, ולפטור את העולם מהעונש שלכם”.
“אתם הפלשתינאים מפיצים רוע בכל מקום אליו תגיעו. אין בכם גברים, אנחנו הסעודים תומכים בכם משנת 1948, אבל אתם רק מקללים אותנו, ורוצים את רעתנו. רשעים. אין בין העכברים (הפלשתינאים) אפילו עכבר אחד טהור. 
אתם אנשים חולים, הבוגדנות היא בדמכם. אעדיף לישון אצל יהודי, ולא אצל פלשתינאי. אכניס יהודי לביתי, אשקה ואאכיל אותו מכל טוב, ולא פלשתינאי”.

https://www.youtube.com/watch?v=IQYqVHTepZE

והסופר הסעודי ממשיך:
“בני ישראל אלה, לידיעתכם, הם בניו של יצחק, ואנחנו (מסמן על עצמו) אנחנו, הערבים, בניו של ישמעאל; ויצחק וישמעאל היו אחים, ואבינו המשותף היה אברהם, עליו השלום. 
כלומר היהודים הם בני הדוד שלי, והם גרים על אדמתם. אבל אתם, הפלשתינאים, מה לכם ולזה? ומאיפה בכלל צצתם? אתם הרי בכלל לא ערבים. אז מה לכם ולעניין (המשפחתי) שלנו עם היהודים? למה נכנסתם בינינו? אתם בכלל שאריות של עמים אחרים, מונגולים, צ’רקסים, ואחרים. למה נכנסתם בינינו לבין בני דודנו?
ולעניין מסגד אלאקצא, לידיעתכם, זה לא שייך לכם בכלל. אין מסגד אלאקצא, יש רק ירושלים. ‘מסגד אלאקצא’ האמיתי, המוזכר בקוראן, נמצא בג’יעראנה, בשטח סעודיה, 29 ק”מ מטאיף (סעודיה). היו שם (בג’יעראנה, בסעודיה) שני מסגדים: המסגד הקרוב (‘אלאדנא’) והמסגד הרחוק (‘אלאקצא’).” 
“ועוד: לטענתכם, מסגד אלאקצא (בירושלים) בכלל נבנה בשנת 72 שנה להיג’רה, כלומר 60 שנים אחרי מות מוחמד. אז איך זה ייתכן שהוא עלה ממנו לשמיים? על מי אתם צוחקים?”
“על מי אתם ‘עובדים’? צווחים וצועקים שיש לכם בעיה, וסעודיה צריכה לממן אתכם. אני עצמי מימנתי אתכם, ותרמתי בבית הספר במשך שנים. ‘פלשתין’ אמרו לנו. ‘תרום ריאל והצל את פלשתין. הצל את הערבים’. מי אמר שאתם ערבים בכלל? הלכה התרומה שלי לעזאזל, הלכו המליונים. אנחנו, שפרנסנו אתכם, את האבא ואת הסבא שלכם”. 
ואתם מקללים את מי שנותן לכם. זאת הערביות שלכם? האם זו הדת? המצפון, המוסר? אין לכם כלום מכל אלה”. 
“בני ישראל חיים על אדמתם, זאת לא אדמתכם”. 

https://www.youtube.com/watch?v=jm3uvDYhPYo&t=21s

בשל המצב: כאן ניתן להצטרף למועדון ג’יפלאנט פריים – במחיר הנחה

עם מעל מליון חולים ומאה אלף מתים ב”איחוד האירופי” – הרגע לו חיכינו הגיע?

איך משתפים את המאמר הזה ברשתות החברתיות לחברים? יש לכם כפתורי שיתוף כאן למעלה, לפייסבוק, לטוויטר, לווטסאפ (לחכות שניה לפני הלחיצה האחרונה, כדי שהתמונה תופיע) ובמייל. ספרו לעולם על השקר הגדול.

אחרי עשר שנים – הנקמה:

התפרעויות דמים בלבנון. ואיך הם קוראים לראשונה למהומות?

המלחמה הסודית של צה”ל בחיזבאללה?

חדש של ד”ר גיא בכור: הצצה אל הסדר העולמי החדש, של עולם הקורונה

כיצד תישארו איתנו בקשר, בימים הקשים האלה? נרשמים לקבלת המיילים שלנו  – כאן. 
בסלולרי מומלץ לעמוד איתנו בקשר, דרך ערוץ הטלגרם המזנק שלנו. כך תקבלו פוש על דיווחים חדשים, ותישארו צמודים. 
ואיפה צופים בכל הסרטונים של ד”ר גיא בכור? בערוץ הפופולארי שלנו ביוטיוב, הצטרפו גם אתם כחברים.