נאום מצב האומה הטוב ביותר של הנשיא: “האומה במצב מצוין”. ומה עוללה פלוסי?

אמריקה צפתה בהשתאות, בשיאי צפייה, בנאום “מצב האומה” הלילה של הנשיא הגדול, נדהמת מרשימת ההישגים שאותה הציג: “מצב האומה במצב מצוין, עם הכלכלה הטובה מעולם, הצבא שלנו שוקם, גבולותינו בטוחים, משפחותינו פורחות (אגב, תוחלת החיים של האמריקני הממוצע שבה השנה לעלות), ערכינו מתחדשים, כבודנו שוקם, ומצבנו חזק מאי פעם”.
דבריו זוכים למחיאות כפיים סוערות (בוידאו). ומה עוללה יו”ר בית הנבחרים ננסי פלוסי העלובה לאחר הנאום? קרעה את דפיו בהפגנתיות. זה הנאום שבו הציג את חיילי הצבא, משפחותיו ונפגעיו. כמה ירוד, שונא, קנטרני, יהיר, נברני ומקנא. כמה לא אמריקני. הם ישלמו על זה ביוקר. 
זה קורה, כאשר יומיים אחרי הבחירות של המפלגה “הדמוקרטית” במדינת איווה, אין שם עדיין תוצאות, המועמדים הירודים בזים זה לזה (אחד קומוניסט, אחד חסר נסיון אלמוני ותמהוני, אחת מתחזה לאינדיאנית, ועוד), והמפלגה “הדמוקרטית” במצב הגרוע ביותר שיכול להיות. 
מצוין.
ומי זכה לכבוד המרגש והגדול ביותר, בזמן נאום מצב האומה? השדרן האהוב שלנו, ראש לימבו, אשר קיבל בימים האחרונים בשורת איוב שהוא חולה בסרטן ראות במצב מתקדם. הנשיא הדהים אותו בנאום, כאשר העניק לו את מדליית החירות, והיא הוענקה לו בידי אשת הנשיא (בתמונה למעלה. כיוונתי שהסרט יתחיל מראש לימבו, מאוד מרגש. אפשר לנווט אחר כך כרצונכם):

https://www.youtube.com/watch?v=4pYaBf15xa4

ואיך הצליח הנשיא הגדול להביא את הכלכלה האמריקנית לשגשוג עצום? במאמר שלנו, שהפך כבר לעוד מאמר קאלט אהוב, וזה מה אנחנו צריכים לבצע אצלנו, לחצו עליו:

השטן לובש פראדה – על הפלא הכלכלי של הנשיא טראמפ.

איך הוא עשה את זה?