סכנת התנגשות צבאית רוסית – אמריקאית, הצדדים מזרימים כוחות אדירים, צפו:

הזרמת כוחות אדירה, כמותה לא נראתה מאז מלחמת העולם השנייה, והצבאות הרוסי והאמריקאי נערכים פנים אל פנים. על פי נאט”ו, רוסיה השלימה את פריסת כ- 100,000 חיילים שלה לאורך הגבול עם אוקראינה, כולל טילים בליסטיים ושריון רב, ואילו שר ההגנה הרוסי, סרגיי שויגו, מאשים את ארה”ב שהיא מזרימה 40,000 חיילים שלה, כולל 15,000 טנקים מצפון אמריקה לגבול רוסיה, וכן טילי נ.מ.
הבהלה באירופה הולכת וגוברת, וזה לקח לביידנים רק כמה חודשים ספורים, כדי לסבך את העולם במצב חירום. אצל הנשיא טראמפ היתה יציבות מרשימה, ואילו עכשיו סכנת התנגשות כוללת. השליח הרוסי הנשיאותי לאיזור, דמיטרי קוזק, מזהיר: “אם יפרוץ סכסוך מזויין, זו תהיה תחילת הסוף של אוקראינה”. ברור שלנו אין שום צורך להתבטא בנושא, חוץ מחילוץ אפשרי של יהודי אוקראינה, אלה שעדיין נשארו שם, ולא הבינו עד כמה מסוכן מצבם. יהודים גלותיים אף פעם לא מבינים. כשטוב להם, הם אומרים: למה לעזוב. וכשרע הם אומרים: חבל שלא עזבנו. 
נכון לעכשיו כוונות פוטין לוטות בערפל, וגם אלה של האמריקנים ונאט”ו, שקיימו באיזור תרגילים צבאיים מאסיביים, שעוררו זעם ולחץ ברוסיה:

https://www.youtube.com/watch?v=aXa4TPfkGnQ

שמי המערב מתקדרים, כולל הפאשיזם האיראני, אך העסקנים הירודים אצלנו ממשיכים לחשוב רק על עצמם, ובכל המפלגות. ממלכת ליליפוט.


בתוך מינהרות הגרעין של נתנז: האם איראן תגיב?

לרגל יום העצמאות שלנו, עלה גם המאמר החדש הזה, הפתוח לכל:

הולדת ישראל: שדים, פחדים וגאולה:
במדינה הבריאה ביותר בעולם

מבצע ההנחה המיוחד למנויים חדשים ומחדשים – לחצו כאן


לכניסה לרישום במחירי ההנחה המיוחדים – כ א ן

הר הקסמים: האם אירופה נערכת למלחמה טוטלית, כמו לפני מאה שנים?

המאמרים הגדולים של האתר,
בסדר כרונולוגי


התראה