עוד מכה לעם המומצא: דרכונים ישראלים יתקבלו בברכה באיחוד הנסיכויות (דובאי)? היכנסו:

משטרים ערביים המציאו “עם”, כדי לנגח לתמיד את ישראל, עד חיסולה. אך ישראל הפכה בעשור האחרון למעצמה (השמינית בעולם במדד הכוח העולמיים), והערבים כמעט ונמחקו. לא היא צריכה עוד  את הערבים, כמו שקיבצנו נדבות בשנות התשעים (וישראלים התפוצצו באוטובוסים), אלא הם צריכים אותה.
זו היתה גישת האתר מיומו הראשון (החודש לפני 13 שנים): אנחנו עושים טובה לערבים, לא הם לנו, ולכן אין מה לשלם; שהם ישלמו לנו. שטחים תמורת שלום? בהחלט. הם יתנו שטחים, אנחנו ניתן שלום.
זו היתה גישת ‘אפקט פרח הצבעוני’ שלנו, על כל סידרת מאמריו (הפנייה לאחרון, ותוכלו לדפדף אחורה, עד פברואר 2011).
ועכשיו: איחוד נסיכויות המפרץ יאפשר לנושאי דרכונים ישראלים להיכנס לתערוכת החדשנות שתתקיים שם בשנה הבאה במשך חצי שנה, ויהיה גם ביתן ישראלי ענק, מהמובילים בתערוכה. בדובאי ובוושינגטון אישרו שישראלים יתקבלו בברכה, עם דרכון ישראלי, ולאחר התערוכה – אישור הכניסה לישראלים עם דרכון ישראלי צפוי להימשך, ולהישאר.
כך מתנהלים: אם ישראל מעצמה, וצריכים אותם, המחיר שלנו עולה. מה עכשיו? חתימת הסכם מדיני עם מדינות המפרץ הפרסי בבית הלבן; יצוא ויבוא; בסיסים ישראליים סודיים מול הפנים של איראן; ואישור מפרצי לענקיות הנפט העולמיות לחפש במים שלנו גז ונפט. יש אוצרות במים הישראליים.
זו כמבן מכה אנושה גם לתיזת “הצונאמי” השקרית, שישראלים רעי לב הפיצו, שאם לא ניכנע לעם המומצא, לא יהיה “שלום” עם מדינות ערב (או מה שנשאר מהן). 


“תחיה לנצח”: חזון האתר, שמתגשם. איפה היינו ולאן עכשיו?

https://www.youtube.com/watch?time_continue=3&v=KD8-nx7rIMo

המוזיקה מתוך המאמר הראשון בסידרה, שנכתב (פברואר 2011), כאשר בכת ה”תקשורת” הילכו אימים על “מאות אלפי פליטים, שיפרצו את גבולות ישראל, עם פרוץ האביב הערבי”. הם תמיד מהלכים אימים. 
אנחנו חשבנו אחרת.