עוד ניצחון לנשיא האהוב שלנו: הסכם הסחר הראשון נחתם עם סין. צפו:

לאחר תבוסת איראן המשפילה, עוד ניצחון לנשיא האהוב שלנו, שבכל פעם שאני רואה אותו, אני מיד מרגיש טוב: נחתם הסכם הסחר הראשון עם סין. 
בניגוד לכל ה”פרשנים” והמתחזים הכלכליים למיניהם, שצפו תבוסה אמריקנית, הסינים נכנעו, כמובן. בהסכם הראשון מוגדל היצוא האמריקני לסין, וסין תפתח את השווקים שלה לחברות אמריקניות, בעיקר הפיננסיות. כמו כן, לראשונה סין מתחייבת להגן על הקניין הרוחני האמריקני, שאותו בזזה עשרות שנים, לתועלתה.  
הבורסה האמריקנית ממשיכה לזנק – כבר 29,297, וה- 30,000 כבר בפינה. מי שנצמד אל הנשיא – עשה השנה רווחים עצומים. קיראו כאן כמה זה היה אצל בארק חוסין, לשם השוואה. 
בהסכם הסחר הבא עם סין, הצפוי בקרוב, צפויה הפחתה הדדית בתעריפים, ועוד היד נטויה בקדנציה הבאה. ואילו אנחנו, לאחר ההכרה בחוקיות ההתישבות בכל ארץ ישראל, מחכים כבר  ל”תוכנית המאה”: ירדן היא פלשתין. 
והשבוע: עצרת ההמונים (עשרות אלפים בפנים ובחוץ, כרגיל) התקיימה במילווקי, ויסקונסין. מה נזכור מן הזמנים שלנו? שחיינו בתקופת הנשיא הגדול הזה, שצריך להמשיך מעבר לשמונה שנים, כי הדמוקרטים ההזויים, האנטישמיים והפרוגרסיביים, הקורסים לתוך עצמם, גוזלים לו שנים, והוא צריך לקבל אותן בחזרה. 

https://www.youtube.com/watch?v=fwNsGZqnNUg

ומה הם פרסמו ב- FAKE NEWS? חודשים הם מטרחנים שטראמפ מפסיד, ומפסיד ו..

ואיך הנשיא עשה את זה? במאמר הפראדה שלנו, שאהוב על רבים, כי הוא מעניק אנרגיות של מוטיבציה, ומעצים אתכם. הוא השקעה שלכם בעצמכם:

השטן לובש פראדה