עלייה לישראל תעלה כסף לעולים? וכמה? הגיע הזמן לחקיקה חדשה בנושא. היכנסו:

המצב שבו יהודים מותקפים ברמה יומית ברחבי העולם, אך לא עולים לארצם, צריך להשתנות. איש לא התכוון בחוק השבות שנמתין לעלייה שלהם 71 שנים, והם אולי יואילו לעשות טובה ולעלות.
ולכן, אחרי כל כך הרבה שנים, הגיע הזמן לשינוי המצב. שזכאי העלייה לישראל ישלמו לה על הזכות להיכנס לתוכה, והרי היא עושה להם טובה, לא הם לה. כך נהוג במדינות רבות, למי שמבקש את אזרחותן היוקרתית, והאזרחות הישראלית יוקרתית ונחשקת (ראו בהמשך).
וכדי שלא יופתעו מן המצב החדש, יש להכריז כבר עכשיו, שהחל מינואר 2025 – העלייה לישראל תעלה כסף, נניח 50,000 דולר למבוגר, ומחצית הסכום לקטינים. יהיו הקלות, בהתאם למצב, אך לא הרבה. הכסף הזה יחזק את מדינתם החדשה.
מי שלא רוצה לשלם – יוכל להגיע לפני המועד הנקוב.
בתמונה: איום ברצח וכתובות אנטישמיות, על מדרגות בית כנסת בקייב, אוקראינה, בחג סוכות זה. הבובה שהונחה שם, מכוסה בדם-לכאורה, היא של אחד מעשירי הקהילה היהודית.

https://www.youtube.com/watch?v=hQFsbsuNW8o

הסרטון הזה קובע את עוצמת הדרכון לפי מספר המדינות שפוטרות אותו מיזה. בהתחשב בכך שכעשרים מדינות פח מוסלמיות, שממילא איש לא רוצה להגיע לשם (ביניהן “לוב”, “סוריה”, “עיראק”, “תימן”, “לבנון”, אלג’יריה, סעודיה, סודאן, איראן, סומליה ועוד), מונעות כניסה מדרכון ישראלי, וכמעט לכל הייתר בעולם אין צורך בויזה – מקומנו גבוה מאוד. באיזה מקום? ניתן לחתום על הסכמי ויתור על ויזה עם עוד כמה מדינות.
אגב, יש עדיין צורך בויזת כניסה לארה”ב לדרכון ישראלי כי פה לא מעוניינים, ומערימים קשיים, כרגיל.
על העלייה המזנקת (35,000 בשנת תשע”ט היוצאת) ועל האנטישמיות, ואימת היהודים המזנקת גם כן (כולל בצרפת, דויטשלנד, ארה”ב וקנדה) – פרסמנו את המאמר החגיגי לראש השנה (לחצו על הכוכב):