פוגרומים אנטישמיים נגד יהודים בערים המעורבות ובישובי הערבים:

פוגרומים נגד יהודים, כמוהם לא ידעה ישראל מעולם, אירעו הלילה בשורה של ערים מעורבות, וכן בישובים ערביים רבים. בלוד וברמלה יהודים הותקפו, עשרות בתי עסק נופצו, בתי כנסת הותקפו ונשרפו, המון ערבי מוסת ניסה לפרוץ לשכונות יהודיות, מכוניות רבות נשרפו, אוטובוסים הותקפו, ויהודים נאלצו להסתגר בבתים. ערים מעורבות נראו כמו שדה מלחמה, יש סרטונים שקשה להציג. 
כאן בלוד, שהג’יהאד האסלאמי שיבח הבוקר את אנשיה, על הפרעות ביהודים:

https://www.gplanet.co.il/wp-content/uploads/2021/05/לוד-1.mp4

עוד סרטונים מדהימים מהלילה, על הפוגרומים בישובים הערביים, תמצאו בערוץ הטלגרם שלנו, קול ישראל החופשית. 
המשטרה הפרוגרסיבית בישראל התערבה, אך לעיתים לאחר שעות, והנזקים הם אדירים, גם פסיכולוגיים. המשטרה והצבא התרגלו לשיח פרוגרסיבי של “הכלה”, עד שאינם מזהים כבר פוגרומים. המשטרה היתה צריכה להטיל מייד עוצר על איזורי הקרב.  
האספסוף הערבי גם תקף וניסה להצית תחנות משטרה בשורה של ערים, מבני ציבור (מוזיאון בעיר לוד) ועוד. פוגרומים נגד יהודים היו בישובים ערביים בצפון ובדרום. בלוד האספסוף הוריד את דגל ישראל ותלה במקומו את דגל הרוע, והסרטונים האלה מופצים על ידי רשתות פל-תינאיות וערביות, שהנה, ישראל חזרה להיות פל-תין, וההסתה היא עצומה. זו מלחמת דת:

https://www.gplanet.co.il/wp-content/uploads/2021/05/לוד-מותאם.mp4

כל זה קורה גם בשל גדודי העסקנים הירודים וחסרי האחריות שנפלו עלינו, ואשר נתנו תחושה לאויבים מבית ומחוץ, שישראל חלשה. ובאיזור הזה חולשה מזמינה התקפה. הזהרנו מכך במשך שבועות וחודשים, אך העסקנים המשיכו בשלהם. בבחירות הבאות כל המסיכות והשקרים יפלו.
לאחר שנים של הסתה מצד מנהיגיהם, מצד הרשות הפלשתינאית ומצד חמאס, זו התוצאה. “התקשורת” בישראל שהסתירה; השיח הפרוגרסיבי וארגוני “זכויות אדם” שנתנו כל השנים לאספסוף הפורע הגנה; וכך גם בתי המשפט ה”ליברליים”. 
אך הערבים בישראל כרו לעצמם עכשיו בור של חורבן, שכן בשנים הקרובות יהודים רבים לא יפקדו עוד את בתי העסק שלהם או את הישובים הערביים, כפי שהיה בשנים 2014-2016. חלקם מחשש שיותקפו, וחלקם מתוך חרם. המגזר הערבי בישראל, שכבר כך הוכה קשות בקורונה, יצנח עכשיו אל ‘אי המתים’:

אי המתים: על קריסתה של עוד חברה ערבית (2015)

רקטות חמאס לעבר ירושלים: האם חמאס לקראת עימות רחב עם ישראל?

המאמרים הגדולים של האתר, בסדר כרונולוגי

דווח בעזה: 20 הרוגים. צה”ל תוקף מטרות ברצועה, אזהרת צפייה

תיקון התקלה: תבוסת נפוליון בעכו, ורף הבינוניות של המשטרה והצבא בישראל (2008)

הזרוע השמאלית של הסמוראי: האם הרשות נשטפת בסלפים? (2014)

מאחורי הקלעים של מהומות ירושלים: מה זומם החמאס?


התראה

פגיון מבהיל תקוע במיטה: איך מנצחים טרור?
לפניכם כללי הברזל:

יום ירושלים: נמשכת גאולת הבתים, הפעם מתחמים שלמים:


התראה