פיצוץ עצום בחומס, וגשם של רקטות וטילים. מי ביצע?

פיצוץ עצום נשמע הבוקר בפאתי העיר הסורית חומס, כאשר מחסן נשק עצום התרומם לשמיים. לחצו על הוידאו:

https://www.gplanet.co.il/wp-content/uploads/2020/05/חומס.mp4

כתוצאה מן הפיצוץ החל ליפול על העיר גשם של רקטות וטילים, שגרמו לנזקים רבים. שימו לב לעליבות, מתי מעט עוד גרים בעיר חריבה:

https://www.youtube.com/watch?v=2Qx_ktEaz2Ehttps://www.youtube.com/watch?v=4WZQ6wQDDoI

מי ביצע? מהמהירות שבה המשטר הודיע שזו “טעות אנוש”, מבינים שזו עבודה יפה של המורדים הסונים, לכבוד חודש רמדאן, כמובן, חודש השלום, שבו חלק גדול מהמרחב הערבי במלחמה.
המורדים התחזקו, במיוחד בצפון, אך גם בדרום, שם דאעש עושה מצבא בשאר קציצות. אין יום בלי הרוגים רבים לצבא העדתי העלווי. ברור שצבא בשאר יסתיר את הרוגיו הרבים כתוצאה מהפיצוץ, שנעשה בלב מחנה צבאי. זהו משטר שהשקר הוא המצב הטבעי שלו.   
ולחשוב שהיו פה פעם תמהונים, שרצו לחלק אדמות מולדת למשטר רצחני זה. רק השבוע מסרנו עוד אדמות מולדת למשטר ערבי נוסף, ב”ירדן”. מי שהיו אחראים על הניסוח הרשלני של הסכם ה”שלום” עם “ירדן” היו אליקים רובינשטיין ויוסי ביילין. עד היום כת ה- PC והמימסד הבטחוני מגוננים על משטר האשמי זר זה ב”ירדן”. אנחנו שומרים על קיומו, ולכן לאות תודה, מוסרים לו עוד שטחים שלנו. 
כאשר פרצו ההפגנות בשטח הסורי, במרץ 2011, ובכת ה- PC הביעו דאגה למשטר בשאר (אחרת, למי ימסרו את הגולן?) הערכנו כאן שזה צפוי להימשך 15 שנה, הערכה שזכתה ללגלוג. ובכן, העדות והדתות שם כבר בתוך השנה העשירית, והכל עוד לפניהם, עם מליון מתים.
הידעתם, למשל, שהקואליציה הערבית המשותפת בכנסת אוהדת וסוגדת למשטר הרוע העלווי?
יותר מעשר שנים למאמר, שצפה את הבאות: 15 שנים. על האגוז, מגדל הפעמונים הסורי, וזמן קריסת האשליות. מאז גם כת ה- PC בישאל נלחמת על חייה:

האגוז, מגדל הפעמונים, וזמן קריסת האשליות:

בקרוב יעלה המאמר החדש של ד”ר גיא בכור על “לבנון”. עוד “מדינה ערבית” שבפועל מתה? קדימון קטן כאן:

ב ק ר ו ב של ד”ר גיא בכור: על האנרכיה ב”לבנון”:

מתנה מסעודיה ליום העצמאות: מה הם חושבים על “הפלשתינאים”? חובה לצפות:

“אנחנו לעולם לא סולחים”, על הכבוד האבוד של הסולטן