פסטיבל שנאה לישראל בכנס השנתי של הארגון הצורר “היהודי” J-Street. ומי שמצולם כאן, גם משתתף? בהחלט. היכנסו:

מה מאחד פרוגרסיבים “דמוקרטים” פליטי אובמה; עם פשיסטים מוסלמים; מקדמי חרם על ישראל; זקני PC, אנרכיסטים, ח”כים סונים; “הקרן החדשה”, אנטישמים, וסתם מטורללים, כמו ברני סנדרס? השנאה לישראל. הם רוצים לראות ישראל חלשה, ותלותית. נכחדת. אך לאומית, גאה, חזקה ומזנקת? מה פתאום. 
בעצם, זו קנאה.
ומה פשר ההצהרות של מועמדים דמוקרטים לגבי הסיוע לישראל? יש קבוצה “יהודית” זעירה, ממומנת סורוס, בשם IfNotNow (כלומר לקחו את סיסמתו של הרצל, והפכו אותה, לאנטי-ציונות. הליך “פרוגרסיבי” רגיל). 
במשך חודשים הם רודפים אחר מועמדים ופוליטיקאים דמוקרטים עם שאלה אחת: האם תפסיקו את התמיכה הכספית השנתית בישראל (המהווה פחות מאחוז אחד מהתוצר שלנו), ובאחרונה הם הצליחו לקושש כמה מלמולים בנושא.
האם הם רוצים לראות שואה שניה, הפעם כאן? כנראה שכן, הם שונאים אותנו, ולכן, כפי שתראו בסרטון, אלה האויבים הקשים ביותר שלנו, יותר מאיראן ומחיזבאללה. איתם נסתדר.
ואוטו ויינינגר, המצולם כאן, גם הוא משתתף השנה בפאנל בכנס השנאה? בהחלט. הוא בפאנל עם מקדמי החרם עלינו, כלומר על עצמם. לקרוא עליו, ועל גורלו המר – כאן (מאמר קלאסי מ- 2008). 
ברגע שיהודים נאלצים לצאת נגד עצמם – זה סופה של קהילה נובלת, מפוחדת ומבוהלת. לכן הם מתעסקים איתנו, במקום בשנאה שהם מעוררים כלפי עצמם. כמוהם כמו המשטרים הערביים כל השנים – מפנים את תשומת הלב אלינו, אולי יניחו להם. 
אז זהו, שלא.
על מי הם עובדים? בעיקר על עצמם:

https://www.youtube.com/watch?v=8DG26VTQAo4

זמר הג’ז, האם יהודי אמריקה יצטרכו לעזוב?