פצצות מצוות ההגנה של הנשיא: יש לנו עדויות בשבועה של חושפי שחיתויות, להונאת מכשירי הספירה, בשליטה מרחוק. איך זה נעשה? זה מחריד:

הצוות המשפטי של הנשיא טראמפ מודיע שהוא מוכן עם הראיות לבית המשפט, בנוגע לזיוף הבחירות הגדול בהיסטוריה של ארה”ב. אם לסכם (הסרטון, בהמשך) את דברי שני המשפטנים המובילים את הצוות – רודי ג’וליאני וסידני פאוול (זו שזיכתה לאחרונה, בניגוד לכל הציפיות,  את הגנראל מייקל פלין, והיא מבכירי עו”ד בארה”ב):
27 מדינות, כולל כל המתנדנדות, השתמשו במכונות ספירת קולות של חברת “דומיניון”, ובתוכנת המכונות האלה, של חברת “סמרט-מטיק”. חברה זו נוסדה בונצואלה בידי הוגו צ’אווס, לרמות בחירות בדרום אמריקה, היא נאסרה בארה”ב, ואיכשהו חזרה. חברה זו, סמרט-מטיק, נשלטת בידי השמאל הקיצוני: אחד מבכיריה הוא תומך אנטיפה; יו”ר החברה הוא שותף עסקי קרוב של ג’ורג’ סורוס; פיטר נת’נג’ר, נשיא וחבר מועצת המנהלים שלה, מופיע כחבר בצוות המעבר לשלטון של ג’ו ביידן (!).
יש לנו הצהרות מסודרות בשבועה, במעמד “חושף שחיתויות” (כלומר מקבל חסינות) איך הזיוף עבד. אנחנו ממוסמכים בראיות בכל מה שאנו אומרים כאן.
במדינת טקסס הוצע להשתמש במכונות דומיניון ותוכנת סמרט-מטיק, אך הם סרבו, כי ידוע שזו מערכת הניתנת להונאות ולמניפולציות. טראמפ זכה כמובן בטקסס.
פקידים בכירים במדינות קיבלו שוחד בסכומים של מליוני דולרים לבני משפחותיהם, כדי שיבחרו בסמרט-מטיק. התוכנה הותאמה גם למכונות ספירה אחרות, במדינות נוספות. 
דרך סמרט-מטיק ניתן לשלוט, דרך האינטרנט, במכשירי הספירה, כולל מחו”ל, מגרמניה ומוונצואלה. ניתן לשלוט מרחוק בתוצאות של הספירה במכונה, לראות, ולשנות תוצאות בזמן אמת, להעביר קולות מצד לצד בזמן אמת, יש לנו את האלגוריתם המדויק שהם השתמשו בו, לוודא שביידן ינצח. הם יכולים לעשות מרחוק, גם מחו”ל, מה שהם רוצים: שהמכונה לא תקרא חותמות, תקרא רק את את קולות ביידן, ועוד. הכל. 
ולכן, כל תוצאות הבחירות אינן חוקיות. 
ה- CIA ידע על התוכנה, עבד איתה בחו”ל לשנות תוצאות בחירות של מדינות (!), ולא התערב כאשר השתמשו בה גם בארה”ב. יש לפטר את ראש ה- CIA, ג’ינה הספל, מייד.
יש לנו ארבע עדויות חתומות של חושפי שחיתויות, על כמויות גדולות של קולות שהועברו מרחוק במכונה, ועל גושי הצבעות לביידן, שנספרו כמה פעמים, כולל עדות בשבועה של עובד לשעבר של דומיניון. כאשר מפחיתים את גושי הקולות שהועברו, טראמפ ניצח בפנסילבניה. 
בכל מדינות המפתח: מישיגן, ג’ורג’יה, אריזונה, ויסקונסין, פנסילבניה ונבאדה – פעלו מכונות דומיניון עם תוכנת סמרט-מטיק. כדי לוודא שהרפובליקנים לא משקיפים, ויבחינו בזיוף או באי סדרים, הם סולקו מאיזור הספירה. 
לגבי כל מה שאנו אומרים כאן – יש לנו ראיות למכביר, והכל יוכח עד לסוף חודש נובמבר. השחיתות היא מזעזעת, הכל רקוב. נחשוף הכל בפני בית המשפט ובפני הציבור. 
הנה הראיונות, נחכה ונראה איך יתפתח:

https://www.youtube.com/watch?v=Lm80dKZcF1o

נספח מיוחד: מה שהתרחש הלילה בוושינגטון מצד כנופיות הפרוגרסיבים. האחרים מסתירים

החלה עצרת המליון לתמיכה בנשיא טראמפ. סרטונים מדהימים

תוכנות ההצבעה תוכנתו לנצחון ביידן. יש לנו הוכחות. צפו בעברית:

האם ישראל נערכת לחזרת מלחמת האזרחים הסורית על גבולה, ומה התפקיד הסודי של האמירויות?

על הונאת הבחירות הגדולה בתולדות הפוליטיקה האמריקנית, ועל האפשרויות המשפטיות של הנשיא – בשני המאמרים החדשים שלנו, הזוכים לעניין עצום. הם מהמאמרים הנקראים ביותר, ורבים מדברים עליהם:

התחקיר המלא: כך התנהלה הונאת הבחירות הגדולה בתולדות ארה”ב, עכשיו לבית המשפט העליון. האם הנשיא טראמפ ייכנע?

מבצע ההנחה המיוחד למנויים חדשים ומחדשים – לחצו כאן

בשל המצב המיוחד, וכדי להקל על החברים להצטרף אלינו, ג’יפלאנט מקיים מבצע הנחה למנויים חדשים ומחדשים.
ההנחה למינוי של ששה חודשים היא 10%, כלומר 236 ש”ח במקום 262;
ההנחה למינוי של 12 חודשים היא של 12%, כלומר 394 ש”ח במקום 448;
וההנחה למינוי של 24 חודשים היא 15%, כלומר 642 ש”ח במקום 755. זו הנחה על הנחה, ולכן זה המחיר המשתלם ביותר. המחירים החדשים כבר מעודכנים.
המבצע מוגבל בזמן.


לכניסה לרישום במחירי ההנחה המיוחדים – כ א ן

האם ניו יורק הפכה לוונצואלה? ומה עם התרבות, הנדל”ן והיהודים?

הקשיבו גם לפודקסט החדש של ד”ר גיא בכור (שעה וחצי) וכן לשני סרטונים מוועידת הזום שהתקיימה אתמול, עם כ- 700 מחברי מועדון ג’יפלאנט פריים (ובסך הכל צפו בועידה כ- 1,500 איש):

להקשיב לפודקסט, ולצפות בסרטונים – כאן

אסור לכם לראות את זה א’: הפשיעה בניו יורק יוצאת מכלל שליטה.
מה קורה בתחתית?

כיצד תישארו איתנו בקשר, בימים האלה? נרשמים לקבלת המיילים שלנו  – כאן. 
בסלולרי מומלץ לעמוד איתנו בקשר, דרך ערוץ הטלגרם המזנק שלנו. כך תקבלו פוש על דיווחים חדשים, ותישארו צמודים. 
ואיפה צופים בכל הסרטונים של ד”ר גיא בכור? בערוץ הפופולארי שלנו ביוטיוב, הצטרפו גם אתם כחברים.

סעודיה שולחת גט כריתות למנהיגות העם המומצא

מ ש מ ח: העיתון האנטי ישראלי בעברית – צולל, ואיתו ייתר מרעיו