צדקנו. הם באמת מתכוונים ל”איפוס הגדול”, ראו את הכנס שלהם ב”דאבוס”. ועל חשבון מי? על חשבונכם, כמובן:

האזהרה שלנו מפני המליארדרים, שרוצים “לאפס” אתכם מחדש, מתממשת. הם מנצלים את הקורונה כתופעה “גלובליסטית”, כדי להגביר את אחיזתם באנושות כולה. בכנס המליארדרים השנתי בדאבוס, מטעם הארגון המסוכן “הפורום הכלכלי העולמי”, הכותרת היא אכן – “האיפוס הגדול” (The Great Reset), ראו דיווח של “תקשורת” ה- PC על כך, מאתמול:

אסור לשתף פעולה עם הכנס הזה, ואסור למנהיגים בעולם, שמכבדים את בוחריהם, להשתתף בו. ואיך זה נראה, בסרטון רשמי של “הפורום הכלכלי העולמי”? סוציאליזם לכם, קפיטליזם להם: 
“בשנת 2030 לא יהיה שום דבר בבעלותכם, אבל תהיו מאושרים”. אתם תסעו בתחבורה ציבורית, תגורו בשכירות, תחיו כמו בקובה, אבל הם, הבזוס, סורוס, גייטס ודומיהם, ייהפכו למולטי מליארדרים. זה האיפוס שלהם. כשצעירים, באמת לא חושבים יותר מידי על העתיד, אבל מה יקרה בגיל מבוגר יותר? איפוס המוח:
על “האיפוס הגדול”, “הפורום הכלכלי העולמי”, הנשיא טראמפ ועולמם של הפרוגרסיבים, בסרט החדש שלנו, שכל המדינה מדברת עליו. שילחו אותו למי שעדיין לא הבין? אל תתנו להם לאפס גם אתכם, אלה החיים שלכם. היעד הבא של הסרט: 200,000 צפיות, שתפו אותו?

ח ד ש של ד”ר גיא בכור:

הזוועות: שובו של ארגון “המדינה האסלאמית”? מה מידת האיום?

על ארגון דאעש הסוני (“המדינה האסלאמית”) ששב וכובש את הכותרות במרחב? בעקבות הפיגוע הכפול בבגדאד, הכיבושים ב”סוריה” והמלחמה שחזרה ב”עיראק”, מהי תמונת המצב? איזו מיליציה שיעית נכנסה אתמול למארב דאעש, ונהרגו לה 11 לוחמים, ואיפה? תמונות. מה עם האמריקנים והרוסים, ומה מידת האיום על גבולנו? אז שנת 2015 זה כאן?
המאמר הוא לחברי מועדון ג’יפלאנט פריים, החברים שיודעים הרבה לפני האחרים, וידע הוא תמיד כוח, גם מול מי שמתכוון לאפס אותנו.

מבצע ההנחה המיוחד למנויים חדשים ומחדשים – לחצו כאן

בשל המצב המיוחד, וכדי להקל על החברים, ג’יפלאנט מקיים מבצע הנחה למנויים חדשים ומחדשים.
ההנחה למינוי של ששה חודשים היא 10%, כלומר 236 ש”ח במקום 262;
ההנחה למינוי של 12 חודשים היא של 12%, כלומר 394 ש”ח במקום 448;
וההנחה למינוי של 24 חודשים היא 15%, כלומר 642 ש”ח במקום 755. זו הנחה על הנחה, ולכן זה המחיר המשתלם ביותר. המחירים החדשים כבר מעודכנים.


לכניסה לרישום במחירי ההנחה המיוחדים – כ א ן

מצעד “הישראלים”, המוכרים את עצמם תמורת כסף אירופי מזוהם – נמשך. מי בטור הקלון, וכמה קיבלו ב- 2019?

כיצד תישארו איתנו בקשר, בימים האלה? נרשמים לקבלת המיילים שלנו  – כאן. 
בסלולרי מומלץ לעמוד איתנו בקשר, דרך ערוץ הטלגרם המזנק שלנו. כך תקבלו פוש על דיווחים חדשים, ותישארו צמודים. 
ואיפה צופים בכל הסרטונים של ד”ר גיא בכור? בערוץ הפופולארי שלנו ביוטיוב, הצטרפו גם אתם כחברים.