הבזיון הכורדי: לוחמיהם נמלטו בחסות ההסכם, מראס אלעין שנכבשה. מי רצה לעזור להם? ומי מסית נגדנו? לא צריך לנחש, לחצו:

בחסות ההסכם הטורקי – אמריקני, התפנו אתמול בבהלה כל הלוחמים הכורדים מהעיירה ראס אלעין, והרי אנחנו כבר יודעים מהסרטון המפורסם שלי (למטה): כורדים לא נוהגים להילחם, אם אין להם חיפוי אמריקני אווירי. העיירה נכבשה היום בידי המורדים הסונים, ודגל המהפכה הסונית הונף שם. סרטון הבריחה יפורסם במאמר המרכזי בקרוב, לחברי מועדון ג’יפלאנט פריים (למעלה: תמונה ממנו).
ואיפה כל אלה שרצו “לעזור להם”? איפה “התקשורת” ו”פרשניה”? אי אפשר לעזור למי שלא רוצה לעזור לעצמו, וזה היה צפוי.
אך האם בשאר יגן עליהם? כאן תחכה להם הפתעה, ואכתוב על כך במאמר המרכזי המתקרב.
בינתיים פורסם סרטון הפיצוצים במטה המוח’אבראת בחאלב (ראו את רולר הפוסטים השני שלנו), ואפרסם אותו במאמר המרכזי הקרוב, למנויים. המאמר יפורסם בקרוב, עדיין במסגרת מבצע ההנחה, שרבים כבר ניצלו. הוא מסתיים השבוע.
אך מי ממהר להסית נגדנו, ולהכניס אותנו בכוח לטיהור האתני (400,000 כבר ברחו. זה לא “נכבה”), שמבצעים הטורקים בכורדים? “עיתון” הקונספירציות הגרמני בשפה העברית, העיתון שתכליתו לפגוע בנו. ראו מה הוא מפרסם. את זה הם גם מתרגמים לאנגלית, ומפיצים, כדי להסית נגדנו:

 
(אהבתי את המילה “סורים”, כמי ש”חיים זה לצד זה”).
ואילו אנחנו, הזהרנו מראש, שכך יקרו הדברים, קודם כל במאמר למנויי האתר, זה החשוב ביותר, ואחר כך בוידאו המופיע כאן. 
המקרה הזה אמור להטריד כל אחד. ראשית כיוון ש’תיבת התהודה’ של “התקשורת” שוב השתלטה על התודעה הכללית, על הציבור ועל הפוליטיקאים, שמיהרו לציית לה. 
ושנית, אנו עלולים לקבל החלטות שגויות בעקבות תעמולת תיבת התהודה. ולכן, חשוב לשתף את הפוסט הזה גם לאחרים. שיהיו ספקנים. איך עושים זאת? יש כפתורי שיתוף למעלה, לפייסבוק, לטוויטר, לווטסאפ ולמייל של החברים.

https://www.youtube.com/watch?v=fOdTU2_hBJI&t=10s

תודות לכם, הסרטון ביוטיוב הגיע כבר ל- 93,000 צפיות, אך זה לא מספיק. בפייסבוק הוא כבר הרבה מעל רבע מליון. הביאו אותו ל- 120,000?