קורונה משתוללת בבתי הכלא של בשאר. האם כך הוא מתכוון לחסל אותם?

פשעים קשים, ומצב יאוש בבתי הכלא של משטר בשאר, שם כלואים כרגע כ- 130,000 עצירים פוליטיים, חלקם במצב גופני קשה, כולל עינויים (בתמונה, מוחזקים בתנאים של בעלי חיים).
לפי דיווחים מבתי הכלא, נרשמו 164 חולים מבין העצירים (וכן סוהרים) בוירוס קורונה, וזאת רק מארבעה בתי כלא: כלא אלחמה המרכזי, כלא עדרא, כלא טרטוס המרכזי וכלא סווידא (יש ב”סוריה” עוד הרבה בתי כלא. זה מיסודות המשטר). 
החולים אינם מטופלים, ויש חשש שכך מתכוון המשטר להתפטר מהם. הסכנה לעוד אלפים היא ברורה. ואיפה כנופיות “זכויות האדם”? לא ישראל – לא מעניין.  
ב- 22 במרץ הודיע המשטר על “חנינה כללית”, אך בפועל לא רק שמעטים “שוחררו” (להצגה בטלוויזיה, כמקובל אצל הפרוגרסיבים), אלא רבים אחרים נעצרו מאז או נעלמו. בין העצורים דרוזים.  
לא יאמן שהדרוזים ברמת הגולן ומנהיגות “הרשימה הערבית המשותפת” תומכים במשטר בשאר, זה שרצח כמליון סונים, והוא הטובח הגדול ביותר מעולם ב”פלשתינאים” ובדרוזים. אך אם הוא שונא את ישראל – חטאיו נמחלים. זה מראה פניו של “העולם הערבי”, וברמאללה זה לא שונה בכלל.
ומה המצב בחיזבאללה? אין כסף. מבריחים:

קו הברחת הסמים, ומה זה אומר?

ועל קרב סראקב, הנורא מבחינת חיזבאללה, פרסמנו (בחודש שעבר) את המאמר הבלעדי הזה, שלא תמצאו במקום אחר (כולל סרטונים בלעדיים ומדהימים, שצונזרו במקומות אחרים. למשל – עשרות הרוגי חיזבאללה, בקטל בידי הצבא הטורקי):

המוות המוזר של חיזבאללה ב”סוריה”? איך טבע הארגון השיעי

לרגל המצב: מבצע הנחה מיוחד, למנויים חדשים ומחדשים לחצו כאן

כיצד תישארו איתנו בקשר, בימים הקשים האלה? נרשמים לקבלת המיילים שלנו  – כאן. 
בסלולרי מומלץ לעמוד איתנו בקשר, דרך ערוץ הטלגרם המזנק שלנו. כך תקבלו פוש על דיווחים חדשים, ותישארו צמודים. 
ואיפה צופים בכל הסרטונים של ד”ר גיא בכור? בערוץ הפופולארי שלנו ביוטיוב, הצטרפו גם אתם כחברים.

חדש בג’יפלאנט: מוזיקה לנשמה, בשידור חי