רוצים לראות איך תיראה אמריקה תחת שלטון פרוגרסיבי -“דמוקרטי”? בבקשה:

כזכור, לפני כשבוע הכריזו הפרוגרסיבים + השחורים + המוסלמים על הקמת “מדינה” עצמאית בעיר סיאטל, לה קראו “צ’אז” (או צ’אפ, משהו כזה). הם גירשו משם את המשטרה, ומנהלים את האיזור בעצמם. הנשיא החכם שלנו בינתיים לא מתערב, כדי שכולם יבינו איך נראה הסיוט הפרוגרסיבי. תארו לעצמכם שיהודים היו נמצאים תחת שלטון הכיבוש של צ’אז, מסכנים.
כלי “התקשורת” המימסדיים הכתירו את “המדינה” כ”קיץ של אהבה”, “ווודסטוק”, ועוד הבלים, כמקובל שם. זה הרי החלום הפרוגרסיבי: ללא משטרה. אך מי שולט שם? כנופיות חמושות של ארגון הטרור “חיי שחורים חשובים” (BLM), מלא מסוממים שעושים את צרכיהם ברחוב, ומטורללים. וממה אפסים אלה יתפרנסו? טוב, פרוגרסיבים יודעים מה לא טוב. מה כן טוב? זה מעייף אותם. זה שלטון הרחוב, שלטון האנרכיה. 
מדינת דאעש. 
מי שרוצה לראות איך אמריקה תיראה תחת שלטון פרוגרסיבי – מרקסיסטי – BLM – שיצפה טוב, בבקשה, אצל טאקר קרלסון הנפלא, מפוקסניוז. ולישראלים התמימים שעשו את טעות חייהם, והשתקעו ב”אמריקה”, כי האמינו לתעמולה – לברוח בזמן, אחרת לא יהיה לכם למי למכור את הבתים. אל תגידו אחר כך, לא ידענו. עכשיו אתם יודעים:

https://www.youtube.com/watch?v=tyRpO0uPTCs&t=34s

ראו איך הפרוגרסיבים הלבנים מחלקים נשק ב”מדינת צ’אז'”. מבחינתם אם הנשיא טראמפ יבצע שם מרחץ דמים, הם ירוויחו, בדיוק כפי שהם מרוויחים כאשר נהרגים “פלשתינאים”. בשני המקרים מדובר בחומר גלם, מבחינת הפרוגרסיבים. אותם פרוגרסיבים, שצווחים שנשק זה לא טוב, אבל כשזה משרת אותם – מחלקים.
וכי אנחנו לא חילקנו נשק למחבלים, לאחר שהוצאנו משם את השלטון שלנו? קראו לזה “אוסלו”:

https://www.youtube.com/watch?v=hc9ok34Gvag&feature=emb_logo

על “מדינת” צ’אז בארה”ב, על “מדינת” דיז’ון ב”צרפת”, במאמר החדש והמדהים שלנו, שכרגיל מקדים את כל האחרים. התחיל שלב הכיבוש?

לאחר הפלישה, האם נפתח הקרב הגדול לכיבוש המערב?

בשל הביקוש, וכדי לאפשר לחברים רבים נוספים להצטרף, מבצע ההנחה יימשך עוד קצת.
ג’יפלאנט מקיים מבצע הנחה למנויים חדשים ומחדשים:
ההנחה למינוי של ששה חודשים היא 10%, כלומר 236 ש”ח במקום 262;
ההנחה למינוי של 12 חודשים היא של 12%, כלומר 394 ש”ח במקום 448;
וההנחה למינוי של 24 חודשים היא 15%, כלומר 642 ש”ח במקום 755. זו הנחה על הנחה, ולכן זה המחיר המשתלם ביותר. המחירים החדשים כבר מעודכנים.
המבצע מוגבל בזמן.


לכניסה לרישום במחירי ההנחה המיוחדים – כאן

ההנחה היא למנויים חדשים, המוזמנים אל האתר שלנו, וכמובן למחדשים. 
אצל המחדשים: המינוי החדש יצטרף באופן אוטומאטי לתקופת הזמן שנותרה, ובזמן החידוש תוכלו לראות באיזור האישי מתי יסתיים המינוי הכולל. המנויים מחדשים מתוך האיזור האישי שלהם. לחברים בחו”ל: הרישום והחידוש נעשים בשקלים. 
חשבונית מס נשלחת במייל לכל רישום, ותוכלו למצוא אותה גם באיזור האישי, תמיד. 
המינוי הוא חבילה כוללת, והמנוי יקבל את כל המאמרים הסגורים העתידיים לתקופה אותה בחר; את כל המאמרים הסגורים, שפורסמו מאז שנת 2008 (אלפי מאמרים); את מדד האיומים הבטחוניים החודשי, מאז שנת 2007 (אלגוריתם מתמטי, שהאתר פיתח, לדעת מה המצב הבטחוני הכולל שלנו כל חודש. המדד לא טעה); ואת הפודקסטים, בקולו של ד”ר גיא בכור.
הערה: בסלולרי ניתן להיכנס לאתר דרך הרשת, כמו כל אתר, והוא יעלה במהירות ובאופן מותאם. אנחנו לא תומכים באפליקציה, שאין בה עוד צורך. באתר דרך הסלולרי ניתן לבצע הכל: לקרוא, לדפדף, להיכנס לאיזור האישי, להקשיב לפודקסטים, לשתף, להירשם, ולחדש. הקדשנו תשומת לב רבה לתכנות האתר בסלולרי; רוב קוראי האתר נכנסים אליו דרך הנייד.

מבצע ההנחה המיוחד עומד להסתיים. למנויים חדשים ומחדשים לחצו כאן

בירת “איחוד הרוע עם הטיפשות”: איך נראים מעשי ביזה בחנויות היוקרה – סרטונים בלעדיים:

עוד אסון לאויבינו, מבית ומחוץ: רבע מליון עולים בדרך לישראל, תוך כמה שנים. למה?

כך מנסים לשלוט לכם בתודעה, לא להאמין לאף מילה:

הופעה מדהימה לנשיא טראמפ, בכנס המנהיגות השחורה הצעירה

בלוף “התיאום הבטחוני” התפוצץ:

באבוד רשעים רינה – העיתון השנוא ממשיך לצלול ולהתפרק

כיצד תישארו איתנו בקשר? נרשמים לקבלת המיילים שלנו  – כאן. 
בסלולרי מומלץ לעמוד איתנו בקשר, דרך ערוץ הטלגרם המזנק שלנו. כך תקבלו פוש על דיווחים חדשים, ותישארו צמודים. 
ואיפה צופים בכל הסרטונים של ד”ר גיא בכור? בערוץ הפופולארי שלנו ביוטיוב, הצטרפו גם אתם כחברים.