שוב מוכח: ביידן הוא הפוליטיקאי המושחת ביותר בארה”ב. חשיפות חדשות, השתקה “תקשורתית”. צפו:

אנו טוענים כבר זמן רב, שביידן הוא הפוליטיקאי המושחת ביותר בארצות הברית, ויש שפע הוכחות לכך. עכשיו ה”ניו יורק פוסט” חושף, על פי מיילים שהגיעו אליו, עוד על השחיתות הקשה.
בנו של ביידן, האנטר, הוא איש קש, אליו הזרימו ממשלות זרות מליארדי דולרים, כך היה עם סין ואוקראינה. ביידן האב טען שאין לו קשר עם עסקי בנו, שהוא, אגב, חסר כישורים לחלוטין, סוג של אפס, המכור לקוקאין וליצאניות. אלא שדרך הבן הממשלות האלה הגיעו לסגן הנשיא ביידן. 
מיילים שהגיעו לניו יורק פוסט מראים כיצד בכיר בחברת האנרגיה האוקראינית הענקית “בריסמה”, ששילמה להאנטר, מודה לו על שסייע לערוך פגישה עם אביו, שהיה אז סגן הנשיא. היה זה בתקופה שבאוקראינה פעל חוקר מיוחד, לחקירת השחיתות של העסקת האנטר. במילים אחרות, שוחד ברור. ביידן עצמו טען שלא היה לו שום קשר ל”בריסמה”.
ביידן הטיפש עצמו הפליל את עצמו מכאן ואליו, במו פיו. הוא מתגאה כיצד הודיע לממשלת אוקראינה, שאם לא תפסיק את חקירת התובע המיוחד, לחקירת חברת “בריסמה”, הוא ימנע סיוע חוץ אמריקני לאוקראינה, בסך מליארד דולר. “ומה אתם חושבים קרה”? התבדח ביידן. “הם פיטרו  את הב-ז”. 
הנה הוידאו, בארה”ב אסור להציגו ב”תקשורת” המימסדית:
תרגום דבריו של ביידן כאן: “(אמרתי לאוקראינים) אני נותן לכם שש שעות, ואם לא תפטרו את התובע, לא תקבלו את הכסף (סיוע החוץ). האוקראינים אמרו לי: אין לך סמכות לכך, רק לנשיא, שאישר. אומר להם ביידן: בבקשה, תתקשרו לאובמה (מגחך). ונחשו מה? הם פיטרו את הב-ז, ושמו במקומו מישהו ‘רציני’ יותר..” (לוחץ על זרוע האורח שלידו, בקריצה).
ניצחון של ביידן, המשמעות היא הפיכת הבית הלבן למרכז של מאפיה, לכל המרבה במחיר, בהשתתפות ביידן, בנו, וכן אחיו ואחותו של ביידן, שהם חלק מן הכנופיה. “התקשורת” האמריקנית מבינה את גודל השחיתות, ולכן מסתירה את הפרשה כולה. 
היא מסרבת להתייחס לכך. 
ג’ו ביידן הוא גם נוכל מן הדרגה הראשונה; גם עבריין מין; וגם סנילי. שילוב מנצח? על פרשות השחיתות הקשה, על הסניליות, ועל ההשתקה הנואשת של “התקשורת”, כלומר השתקה את עצמה – במאמר הזה, שרבים קראו ואהבו, הוא מיוחד:  

“להיות שם”: האמת הקשה והמוזרה של הבחירות בארה”ב, מה שהפרוגרסיבים ו”התקשורת” מסתירים

ביידן הקשיש (בחודש הבא יהיה בן 78) לא מצליח להשתחרר מטענת האונס של טארה ריד (עליה תוכלו לקרוא כאן); מהסנפת נשים; וכאשר אין לו שליטה על הידיים שלו בנוכחות נשים הכפופות לו. “התקשורת” בישראל, חסרת ערך כרגיל, נמנעה מלעסוק בפרש טארה ריד, אבל אנחנו הבאנו את זה לישראל. “התקשורת” (כולל זו “הימנית”, שברובה היא מזוייפת) איבדה את המונופול שהיה לה. 
והסניליות המתקדמת? “יחסים בינלאומיים” הפכו אצלו ל”יחסי מין בינלאומיים”, ונגיף הקורונה, המכונה אצל הפרוגרסיבים קוביד- 19, הפך אצלו לקוביד-9 (לחצו על הסרטון):

https://www.gplanet.co.il/wp-content/uploads/2020/05/ביידן-קוביד-9.mp4

אף כלי “תקשורת” לא מוכן לפרסם בארה”ב, אז טרה ריד חושפת באוסטרליה הכל, על האונס שביצע בה ביידן

אין עוד ערך ל”תקשורת” בישראל, הן משמאל  והן מימין, כל אחד שם מסתיר את מה שנוח לו. הצטרפו אלינו, לסיום המונופול שלהם על המידע, ועל התודעה שלנו:

מבצע ההנחה המיוחד למנויים חדשים ומחדשים – לחצו כאן

בשל המצב המיוחד, וכדי להקל על החברים להצטרף אלינו, ג’יפלאנט מקיים מבצע הנחה למנויים חדשים ומחדשים.
ההנחה למינוי של ששה חודשים היא 10%, כלומר 236 ש”ח במקום 262;
ההנחה למינוי של 12 חודשים היא של 12%, כלומר 394 ש”ח במקום 448;
וההנחה למינוי של 24 חודשים היא 15%, כלומר 642 ש”ח במקום 755. זו הנחה על הנחה, ולכן זה המחיר המשתלם ביותר. המחירים החדשים כבר מעודכנים.
המבצע מוגבל בזמן.


לכניסה לרישום במחירי ההנחה המיוחדים – כ א ן

חדש: עלה המאמר החדש והמפתיע (יש יאמרו מזעזע) של ד”ר גיא בכור:

הקלף השחור: האם יש כבר מיליציות חמושות של שחורים בארה”ב, ומהו הניצול “הדמוקרטי”?

הדרמה מאחורי הקלעים: Mare Liberum, על השיחות המפתיעות עם “לבנון” על המים הכלכליים והגז.
צפוי הסכם?

“פרשנים” הזהירו במשך שנים מתקיפת אסדות הגז, ועכשיו, מה מתרחש מאחורי הקלעים? מה זה אומר על חיזבאללה ועל המתיחות איתו, איך השפיעו פיצוץ נמל ביירות והשלום עם האמירויות? האם אנחנו כבר מרוויחים מהגז, והאם צפוי לבסוף הסכם? כולל עוד תמונה נדירה שלי, שמעולם לא פורסמה, שוחה בחוף הים של ביבלוס, צפונית לביירות, מה שמסביר את סבירות ההסכם. מבצע ההנחה למנויים חדשים ומחדשים בשל המצב – בעיצומו, והמחירים כאן הם לאחר ההנחה. רבים מנצלים את המבצע. ואתם?

האם הברית עם האמירויות לא תתהפך עלינו,
כמו עם איראן וטורקיה המוסלמיות?

דווקא היום: הכלכלה הטורקית מתמוטטת, הסולטן מחריב את טורקיה

אם אתם שומעים על בכיר בתעשיית השנאה שמהגר מארצנו – עדכנו אותי, ואוסיף בשמחה לרשימה. ולבכירי העמותות הממומנות: למה שלא תהגרו מפה לברלין, אתם לא רצויים. ככה גם תזכו ששמכם יופיע בג’יפלאנט!

משמח: בעקבות התייבשות כספי העמותות – גל הגירה מן הארץ של בכירי תעשיית השנאה לישראל. מי כבר עזב?

שבתאי צבי התאסלם רק עכשיו. על עיוורון תוצרת בית,
ואיך נבריא את עצמנו

לא נמאס לכם לראות את המילה ‘התחברות’ בראש האתר? למה שהשם שלכם לא יפאר את האתר בראשו? איך זה ייראה? בוידאו:

https://www.gplanet.co.il/wp-content/uploads/2020/08/שם-מנוי.mp4

חדש של ד”ר גיא בכור: הצצה אל הסדר העולמי החדש, של עולם הקורונה

“ידיעות אחרונות” יפטר רבע מכתביו. הזהרנו את העובדים ב”תקשורת” החודש לפני עשור. היה להם מספיק זמן לברוח:

אסכולות, והאוניברסיטה הפתוחה גאים להציג:
ד”ר גיא בכור אצלך בבית

השלום מתחיל לעבוד: קו הסחר הימי מהאמירויות כבר בנמל חיפה.
צפו בו:

“חוזרים מידי יום אלפי שנים אחורה”: למה מה שקרה ללבנונים
הוא הגרוע ביותר?

“המגדלור של מה שאבד”: האם לבנון חזרה אל תקופת האבן, ומה עם חיזבאללה?

האם כל קללות העולם נחתו על המדינה הזו? זו קללת האמוניה, שהם ייעדו לנו, אך היא התהפכה. האם החרבת נמל ביירות והכמויות העצומות של הנפגעים, חיסלו סופית את “לבנון”? איך זה ישפיע על חיזבאללה? סרטונים רבים, פיירוז, ושתי תמונות בונוס נדירות: אני עומד בדיוק מעל מקום הפיצוץ בנמל ביירות (1982) ובפגישה לא ידועה. מבצע ההנחה למנויים חדשים ומחדשים – מצרף אלינו חברים חדשים. ואתם?