שיא כל הזמנים בתקיפת יהודים בארה”ב. וכמה תקריות יש שם ביום?

מסוכן להיות יהודי המזוהה ככזה בארצות הברית. הדו”ח החדש של “הליגה נגד השמצה” מצא כי בארצות הברית מתרחשות שש תקריות אנטישמיות כל יום, שיא כל הזמנים, מאז שהחלו למדוד בשנת 1979. השנה גם נרשם זינוק של 56% במספר התקיפות, לעומת השנה שעברה. חלק מן התקריות בכלל לא מדווח, כך שהמספרים גדולים בהרבה. 
נתוני השנה הבאה כבר יהיו דו ספרתיים ליום, שכן הקורונה מעצימה את השנאה כלפי היהודים (בתמונה למעלה: השחתת בית כנסת של יוצאי איראן, בברלי הילס, לוס אנג’לס, דצמבר 2019. כמה שנאה).
אנו אומרים זאת כבר שנים, אבל רק עכשיו מתחילים להבין: אין מה להישאר שם, כי זה רק יהיה רע יותר. ישראלי חכם – חוזר הביתה. יהודי שרוצה עתיד – יעלה לישראל, ארצו ההיסטורית. מי שהיגר לשם – ביצע פשע נגד עצמו, ועשה טעות גדולה. 
ההמומים מכל אלה היהודים” הפרוגרסיבים, שחשבו שאם יקריבו את ישראל (כפי שרובם הקריבו את יהדות אירופה בזמן השואה), הנמר לא יטרוף אותם. מה לא עשו לנו, הג’יי-סטריטים למיניהם, אך הנמר טרוף יטרוף גם אותם. במיוחד אותם. במקום לצאת נגד מדינת היהודים, הם צריכים לחזק אותה, ואחר כך להצטרף אלינו. כך קרה עם יהודי צרפת ויהודי בריטניה, שהנמר הגיע גם אליהם, לטורפם. 
הוידאו המפורסם שלנו, שעיתון הרוע “ניו יורק טיימס” כעס עליו, פרוגרסיבים אחרים ו”נציג הרפורמים” בישראל. אבל הכל מתממש בדיוק כפי שניצפה: 
קרן האור היחידה היא הנשיא הדגול, דונלד טראמפ, אוהב היהודים וישראל, יותר מכל נשיא אמריקני אי פעם בהיסטוריה. עלינו לחזקו בכל העוצמה, לקדנציה שנייה ומופלאה עוד יותר, לארה”ב ולנו:

הנשיא שלנו, הציוני ואוהב היהודים, מדליק נר ראשון של חנוכה. ועל מה יחתום?

כיצד תישארו איתנו בקשר, בימים הקשים האלה? נרשמים לקבלת המיילים שלנו  – כאן. 
בסלולרי מומלץ לעמוד איתנו בקשר, דרך ערוץ הטלגרם המזנק שלנו. כך תקבלו פוש על דיווחים חדשים, ותישארו צמודים. 
ואיפה צופים בכל הסרטונים של ד”ר גיא בכור? בערוץ הפופולארי שלנו ביוטיוב, הצטרפו גם אתם כחברים.