שתי מדינות בצרפת?


מאת ד”ר גיא בכור 


תחת הכותרת “פתרון שתי המדינות לצרפת?” הנה מה שכותב השבוע באופן תקדימי הפרשן Bernie Quigley באתר האינטרנט המוערך The Hill, המשקף את הקרביים של העשייה, בפוליטיקה האמריקנית:


“לא עכשיו, אך עם הזמן, וכנראה די בקרוב, הטרוריסטים ברחבי אירופה, אולי בתיאום עם ‘המדינה האסלאמית’, יעלו באו”ם את התביעה להקים מדינות עצמאיות באירופה שלאחר הנצרות. וכדי להשיג קצת אמינות, הם יצטטו את התוכנית ארוכת השנים של ארה”ב ואירופה עבור ישראל, ‘תוכנית שתי מדינות’. הרי התוכנית הזו מוצגת למניעת מלחמה, כדרך היחידה לפייס ולהכיל את הטרור הערבי בישראל. אז מדוע לא באירופה?”


האם זה נשמע הזוי למישהו? אז למה לגבי צרפת זה נשמע הזוי, אך לא לגבי ישראל? הרי עיקרה של תוכנית ‘שתי המדינות’ היה ניסיון להכיל את הקיצונות הערבית באיזו מדינה, ולפייס אותה, אז אותה תופעה בדיוק מתרחשת גם בצרפת. האם זה נשמע הזוי לחלק את העיר פאריז, לפי הרבעים השונים, בין האסלאמיסטים לבין הנוצרים המקוריים? הרי צרפת הודתה שיש בקרבה לא פחות מ 751 “איזורים עירוניים רגישים” (Zone Urbaines Sensibles), מכבסת מילים צרפתית אופיינית לאיזורים אסלאמיים אסורי כניסה ללא-מוסלמים. התופעה הזו זכתה לכינוי המוכר כבר במדינה שם: Zus. אם כן, כמו בתוכנית “קלינטון”, יש לחלק את הרבעים של פאריז לפי הדתות השונות. ואם זה נשמע הזוי לגבי פריז, בירת צרפת, אז מדוע זה לא נשמע הזוי לגבי ירושלים, בירת ישראל?

כל צרפתי מקורי ימהר לדחות את החלוקה הזו, אך המוסלמים שם עשויים דווקא לקדם אותה בברכה. אז מה ההבדל? אחוז המוסלמים בצרפת נע בין 10-15%, אך בערים הגדולות הוא כבר מגיע לכמעט 40 אחוזים, ובעוד כמה שנים יהפוך לרוב, חמור יותר מאשר ישראל.


הרי כל אחד מבין שעצמאות של איזורי ה- Zus  ברחבי צרפת משמעה אלימות בלתי נשלטת והשתלטות של אלקאעדה ודאעש, כפי שזה כבר מתרחש באיזורים במדינה, הנשלטים בידי קיצונים אסלאמיים. אז למה זה לא ברור לגבי בירת ישראל או שטחים בלב ישראל?עוד מאמרים קצרים של ד”ר גיא בכור

והשימוש במועצת הביטחון ככלי צרפתי, מי ערב לצרפת שמחר לא ישתמשו באותה מועצה כנגדה? היא יודעת עד כמה מתנגדות ישראל וארצות הברית לכלי הזה, כמו גם לשימוש הציני בבית הדין הבינלאומי בהאג כנגד ישראל. הרי מחר יגישו תביעה גם נגד צרפת באותו בית דין בינלאומי. וכי צרפת אינה מפציצה במאלי, בצ’אד, בסוריה, בעיראק ועוד, והורגת שם גם אזרחים? מה שנכון לגבי ישראל יהיה נכון כפליים לגבי צרפת או כל מדינה מערבית. האיזורים האקס-טריטוריאליים האלה, הנשלטים בידי המוסלמים, אינם נחלה של צרפת בלבד. נמצא אותם בערים באנגליה (בעיקר בבירמינגהאם, בלוטון,
בשפילד, בוולת’אם פורסט (בצפון מזרח לונדון) ובטאואר המלטס במזרח לונדון, ועוד), כמו גם בערי שבדיה, בלגיה, איטליה ועוד.


ולכן, מעכשיו הרבה מאוד השתנה, ואירופה מוצאת את עצמה באותו מצב כמו ישראל, רק בתנאים גרועים יותר: אין שום הגבלה על ההגירה הלא-חוקית המטורפת של מליונים המתרחשת לתחומה, כך שמספר המוסלמים שם רק ימשיך ויאמיר. זה לא רק טרור, זו בעיקר הדמוגרפיה, טיעון שפעם הטיחו האירופים בישראל, אך כיום הוא משחק לרעתם הם.


לקרוא ברצף את מאמרי האתר על אירופה המתאסלמת

אירופה צריכה להבין שישראל היא תקדים, ומה שהיא תנסה אולי לכפות עלינו,יחזור בסופו של דבר נגדה. ישראל מבחינת האירופים היא מראה: דרכה הם רואים את עצמם, ולכן מערכת השיקולים שלהם חייבת רביזיה מוחלטת באופן דחוף. עליהם לזכור, מדינה מוסלמית בשטח ישראל עלולה להיות מחר מדינות או נסיכויות מוסלמיות עצמאיות בתחומן שלהן.
עובדה, בארצות הברית כבר מתחילים לדבר על כך.


(פורסם בידיעות אחרונות, 15.1.15)

מי שעדיין לא הצטרפו למועדון ג’יפלאנט בפייסבוק, מוזמנים כאן: