תלונה ראשונה למשטרה על תקיפה מינית מצד המועמד ג’ו ביידן. ומה עם הצביעות וההסתרה? צפו:

המתלוננת הראשונה, אלכסנדרה טרה ריד, הגישה אמש תלונה מפורטת למשטרת וושינגטון על תקיפה מינית, מצד המועמד ג’ו ביידן. מדובר בתקיפה חמורה וחודרנית, לא הטרדה. היא ציינה שהיא יודעת שעל התקיפה חלה התיישנות (קרתה בשנת 1993), אך היא עושה זאת “מסיבות של ביטחון”, כלומר, שלא תקרה לה פתאום איזו “תאונת דרכים”.
ריד היתה עוזרת צעירה אצל הסנטור הוותיק ג’ו ביידן, כאשר זה קרה. לטענה, היא התביישה לספר אז על העניין, וגם פחדה. 
בגיף למעלה: ביידן מלטף ומרחרח את סטפני קרטר, אשתו של שר ההגנה הקודם, אש קרטר, ליד בעלה. שניהם מובכים מאוד. 
עוד חמש נשים לפחות טוענות לתקיפה ולהטרדה מצד איש זה, שהיה ידוע אצל העובדות סביבו ש”מסוכן להתקרב אליו”. שימו לב לסרטון הזה, רק מהתקופה האחרונה, איפה היידים של המועמד, שכיום הוא כבר קשיש (בבחירות, בנובמבר, יהיה בן 78), אך מעמיד פני צעיר: 
כיוון שמדובר במועמד “שלה”, קיים קשר שתיקה והסתרה ב”תקשורת” הממסדית האמריקנית, וכל טענות ה- ME TOO פתאום התאיידו, וכך גם ה”פמיניסטיות”. עכשיו מבינים שזה הכל פוליטי, וחד כיווני. גם נגד המועמד המטורלל סנדרס היתה טענה לתקיפה מינית, שהוסתרה, כמובן. 
למיגזר הזה הרי מותר הכל.
הבעייה היא גם עם מה שהוא אומר, לא רק עושה. בהיותו בן 77 ובסיכון ללקות במגיפה, הוא מסתגר במרתף ביתו, משם מראיינים אותו בתקשורת הפרוגרסיבית, ולא, הוא לא נבדק. 
כאשר הנשיא טראמפ מיהר לסגור את הטיסות מסין, הוא האשים אותו ב”שנאת זרים” וב”גזענות”. אחר כך טען שטראמפ לא הגיב מהר. כאשר טראמפ עשה את זה, חבריו ההזויים של ביידן הטרידו את הנשיא עם “ההדחה”, שכמובן כשלה, ועם ספיחיה (בולטון). ב- 20 בינואר נחשף חולה הקורונה הראשון בארה”ב. ב- 29 בינואר הקים הנשיא כוח משימה, להילחם במחלה, וב- 31 הוא הכריז על מצב חירום, ואיסור כניסה מסין. 
ביידן מבולבל, יכולותיו המנטליות מוטלות בספק, למשל המלמולים שלו בנושא הקורונה מהמרתף, וזה המועמד של “הדמוקרטים” לתפקיד נשיא ארה”ב. צפו:
אך גם לפני כן יש לביידן רגעים מטורללים, למשל כאן, כאשר הוא קובע שאצלם (אצל הפרוגרסיבים) “האמת” חשובה מהעובדות. אבל יתכן והוא סתם מבולבל, כרגיל:
ועוד יותר חמור: סגן הנשיא ג’ו ביידן מפליל את עצמו, כאשר הוא מספר במו פיו כיצד התנה את סיוע החוץ האמריקני משליט אוקראינה, אם לא יפוטר התובע המיוחד, שחקר באוקראינה את שחיתות בנו, האנטר. ואת זה בדיוק טענו “הדמוקרטים” כנגד הנשיא טראמפ, טענה שנכשלה, כמובן:
בייידן מודה, בטפשותו וביהירותו, מול המצלמות (הוא משוויץ) בדיוק במה שאנשיו מייחסים לנשיא טראמפ. זה הוידאו שבו ביידן מפליל את עצמו, ומספר איך מנע סיוע חוץ אמריקני לאוקראינה בסך מליארד דולרים, כאשר שמע שהאוקראינים מינו חוקר מיוחד לחברת האנרגיה האוקראינית “בריסמה”, ששילמה מליונים לבנו, האנטר, על כלום. “נתנו שוחד”, כדברי טראמפ בראליי במיסיסיפי.
תרגום דבריו של ביידן כאן: “(אמרתי לאוקראינים) אני נותן לכם שש שעות, ואם לא תפטרו את התובע, לא תקבלו את הכסף (סיוע החוץ). האוקראינים אמרו לי: אין לך סמכות לכך, רק לנשיא, שאישר. אומר להם ביידן: בבקשה, תתקשרו לאובמה (מגחך). ונחשו מה? הם פיטרו את הב-ז, ושמו במקומו מישהו ‘רציני’ יותר..” (לוחץ על זרוע האורח שלידו, בקריצה).
ברור שאת זה ב”תקשורת” לא יראו, זה לא מתאים לתיבת התהודה. אפילו לחקור את ביידן על זה – אסור. במילים אחרות, תפקיד “העיתונאי” בעידן הזה – הסתיים. נשארו בעיקר תועמלנים, כלבי תקיפה, ומקהלות ליווי של כת ה- PC. פעם היו “תחקירנים” לחשוף, היום יש בעיקר “מסתירנים”. 
אין להאמין עוד למילה המתפרסמת ב”תקשורת”, בוודאי לא באתרים פרוגרסיביים כמו יומון השנאה המתחיל באות ה’, או בערוצי הטלוויזיה המימסדיים. 
לשמחתנו, כל להקת “התקשורת” הזו קורסת, והמונופול שלה, על המידע ועל התודעה – נגמר. 

לרגל המצב: מבצע הנחה מיוחד, למנויים חדשים ומחדשים לחצו כאן

כיצד תישארו איתנו בקשר, בימים הקשים האלה? נרשמים לקבלת המיילים שלנו  – כאן. 
בסלולרי מומלץ לעמוד איתנו בקשר, דרך ערוץ הטלגרם המזנק שלנו. כך תקבלו פוש על דיווחים חדשים, ותישארו צמודים. 
ואיפה צופים בכל הסרטונים של ד”ר גיא בכור? בערוץ הפופולארי שלנו ביוטיוב, הצטרפו גם אתם כחברים.

חדש בג’יפלאנט: מוזיקה לנשמה, בשידור חי

להיזכר, בימים של סגר: טיול רגלי ברחוב יפו, ובשוק מחנה יהודה, בירושלים. ומה עם הסודות?