תרמית פתקי ההצבעה “בדואר” של “הדמוקרטים” – לבית המשפט העליון

בקרוב יעלה התחקיר המקיף שלנו, ולכן אין טעם לעקוב עוד אחר תוצאות “הבחירות” בארה”ב, שכן משעות הבוקר שלנו, תרמית ההצבעות “בדואר”, של הדמוקרטים, נכנסה לפעולה. הם הכינו אותה מראש במדינות המתנדנדות, כאשר שלחו מליוני פתקים לתומכים, שהחתימו כל מי שיכלו, גם ללא שום אמצעי זיהוי אמיתיים, וזה נשמר לשעת צרה.  
כל הלילה זכה הנשיא בנצחונות היסטוריים, כולל זינוק גדול אפילו בניו יורק ובאילינוי הפרוגרסיביות, ואז נכנסה המכונה “הדמוקרטית”, שהוכנה מראש, לפעולה. 
בשעות האחרונות “הדמוקרטים” מציפים את ההצבעה במדינות שבהן זכה הנשיא טראמפ ברוב חשוב במבול של פתקים, שהם שופכים בכל פעם. הפתקים נכנסים לאחר סגירת הקלפיות, דבר שהוא בדיחה. כתוצאה מכך הסנילי זינק פתאום לרוב, לאחר שהיה בפיגור ניכר. ספק אם הוא עצמו מבחין בכלל מה קורה סביבו. 
הנשיא טראמפ הודיע שהנושא לא יעבור לסדר היום, וכי ערעור על התרמית הזו יגיע באופן מיידי למערכת המשפט, ולבית המשפט העליון. בית המשפט העליון כבר קבע שאת כל פתקי ההצבעה “בדואר” יש למנות ולשמור בנפרד, עד להחלטתו מה לעשות איתם. 
הסנילי, שאינו מבחין בין ימינו לשמאלו, כבר סיפר במו פיו על התרמית שאלה, שמסתתרים מאחוריו, הכינו. הביטו, מדובר בסכנה לאנושות:

https://www.youtube.com/watch?v=MA8a2g6tTp0

“הדמוקרטים” רגילים להנדס כל דבר. הם הרי יצרו את עלילת הדם של “הקנוניה הרוסית”, שהתברר שהיא קנוניה “דמוקרטית”:

“המכונה”: תצפית מארצות הברית, על שקיעה אמריקנית ועולמית