ערוץ היוטיוב

הקרב על ארמון הנציב

אתם איתנו

מאי המתים אין חזרה ואין חרטה

ירושלים היתה יהודית

   



ת ק ש ו ר ת

   תקשורת   



על רפיון הסמוראי: כמה טכניקות לקריאה חדשה של התקשורת בישראל (11/3/2013)
הנה לפנינו כמה קודים לקריאה חדשה של "התקשורת" בישראל, זו החודרת לנו לתודעה. מעכשיו, ברגע שאנחנו נתקלים באחד הקודים האלה בתקשורת, נורית אדומה תידלק אצלנו, ונדע: תעמולה לפנינו, מכבסת מילים שמישהו שתל, בתוך ה"חדשות". אין זו המציאות, אלא זו מציאות שמישהו מסוים רוצה שנקרא ונחווה. בעזרת מיפוי מילון תודעת הסמוראי, אנחנו נכנסים לראש של היריב, ומאתרים את חולשותיו, כשם שהוא חודר לראש שלנו. וכך, ברגע שאנו מבינים שמציאות מדומיינת לפנינו, היריב מאבד מכוחו.



האלכימאי: על זורעי החרדות בתקשורת הישראלית (4/2/2013)
הביטו בהם - באלכימאים התקשורתיים בעליבותם, בזורעי הפאניקה לדורותיהם, ובמבשרי החרדה והשלילה, אפיינו וזהו אותם, והבינו שרק את בשורת אומללותם הם נושאים על גבם. לנו, האנשים הבריאים, אין צורך במעבדות אלכימיה מפוברקות ומעלות עובש וקורי עכביש של הנפש. ולכן, יואילו אלכימאים תקשורתיים אלה, ויחזרו אל מעבדותיהם, עם נוסחאות האלכימיה שלהם.



בין כנפי המלאך, ועשרה כללים סודיים על התקשורת הישראלית. לא תקראו את זה בשום מקום אחר (1/10/2010)
למדתי הרבה במהלך השנים, אך הפעם אנסח כאן עבורכם את עשרת הכללים הסודיים של התקשורת הישראלית החדשה. לפנינו התחרה השחורה האופפת את מה שנותר ממנה, מה שלא מלמדים בשום בית ספר לתקשורת. חוק שימור האנרגיה, חוק שימור החומר, וחוק הפטריוטיות ההפוכה. לפנינו תפילת אשכבה. לגזור ולשמור.



שייח' סעודי וכנר על הגג נפגשים בירושלים? נכון, נכשלנו כישלון מר, אך מכאן אפשר רק להצליח (8/4/2010)
התפיסה שלנו היתה רציונאלית ומערבית. דיברנו מייד על שיתופי פעולה, מיזמים, היי-טק ופארקים תעשייתיים, מה שלא דיבר אליהם כלל. במקום לעצור ולשאול את עצמנו קודם כל: מיהם האנשים האלה, מה הם אוהבים, ומה מייחד אותם, דיברנו לעצמנו, ניסינו לכפות עליהם מה שאנחנו רוצים, וכך יצרנו אוייב, שכן אין דבר מרגיז אנשים יותר מהתעלמות ממה שהם. פעלנו מולם עם הראש, לא עם הרגש, ואחר כך התפלאנו שהם הפכו לעוד יותר שונאים.זיכרו את השמש ואת הרוח.



VIDEO- ד"ר גיא בכור מסביר לירון לונדון, למה לא יכול להיות שלום עם סוריה (4/3/2010)



ראיון וידאו עם ד"ר גיא בכור: איפה אנחנו עומדים (26/2/2010)
ד"ר גיא בכור מתראיין על החיסול בדובאי, כיצד השתנה המצב במזרח התיכון, והשפעת האירועים עלינו. סרטון וידאו.



האם הטלוויזיה האמריקנית התכווצה? אבוי, אלה החיים שלנו שמתכווצים (9/30/2009 12:42:14 AM)
אדוני! לו גראנט? פרופ' קינגספילד? סיינפלד? "חברים"? אנחנו באמת מצטערים. החלומות שלך נגמרו. זו כבר אמריקה אחרת, והכסף מדבר. אלא שכאן, בדיוק, שורש הטעות. מהם ארבעת הפרדוקסים האכזריים, הגורמים לטלוויזיה האמריקנית לדמם? ומה זה אומר עלינו? במאמר הזה יש גם כמה פרקים חשובים בחיים שלנו. תהנו. (בתמונה: לֶנו מסיים עידן)



"אקספרס של חצות": כיצד איבדתי את האמון בתקשורת הישראלית, ומה עושים (5/26/2009 11:41:58 AM)
לאחר הבחירות האחרונות צעדה התקשורת הממסדית בישראל צעד אחד נוסף קדימה: בכוונתה לאלץ את הציבור להחזיר את השמאל ואת האליטות הישנות לשלטון. כיצד? בדרך מתוחכמת, מקצועית כביכול, ללא טביעות אצבעות. ברוכים הבאים לממלכת טבלואידי הקטסטרופה. המקום בו הכל נמצא רגע לפני חורבן, קטסטרופה או אסון המתרגש ובא. שבו תפקידה של התקשורת הוא להוכיח לציבור הטיפש, שבחר בחירה גרועה מאוד. להמאיס עליו את החיים, עד שיבין איפה נמצא עבורו האור. זוהי ממלכת "אקספרס של חצות".



העולם הערבי נגד בר רפאלי, ועטלפי החשיכה (2/18/2009 6:35:06 PM)
והנה, בתקשורת הערבית התפרסמה אתמול ידיעה מדהימה מבחינת המוני קוראים ערבים: שחקן הקולנוע הנערץ בעולם הערבי, לאונרדו דה קפריו, שוקל להתגייר ולעבור לדת היהודית, כדי להינשא עם חברתו הישראלית, בר רפאלי! שלאונרדו אליל ההמונים הערביים יעבור ליהדות?? לדת המוקצית, לחבור אל השדים, שהם פחות מבני אדם? איך יכול להיות הדבר?? לפי הטוקבקים הרבים המופיעים לאחר המאמר, מבינים שהלסת נפלה לקוראים הערבים. הרי דבר שכזה לא יתכן! ידיעה כזו מאיימת על כל תפיסת עולמם. אתם מבינים, עד כמה חולות החברות הללו.



Gplanet מאחורי הקלעים, וסוד הצוללת, המשייטת במעמקים (11/15/2008)
לרגל שנתיים ל- Gplanet בסוף החודש, הרמת מסך והצצה נדירה אל מאחורי הקלעים של תופעת האינטרנט המסקרנת הזו. מה הושג, מהי הדרך, ואיך נוסעים. ומדוע האתר מתפקד כיום כמו צוללת תת-מימית, שאוגרת בעזרתכם עוצמה מתחת לפני המים, ומכינה את עצמה לשיגור? "כולנו חיים בצוללת הצהובה, כל אחד מאתנו הוא כל מה שאנחנו צריכים".
           

כדי להצטרף אל החברים במועדון Gplanet Prime, ניתן להירשם - כאן 

כדי לחדש את המינוי למועדון Gplanet Prime ניתן להיכנס -
כאן

ניתן לקבל התראה על כל מאמר חדש שעולה לאתר ישירות למייל האישי - כאן

הרישום לאתר מוגן בפרוטוקול מחמיר, ובכל מקרה האתר אינו שומר מספרי כרטיסים אצלו, ולעולם לא ישמור


GPLANET PRIME
הזמנת הרצאה - גיא בכור
מדד האיומים הבטחוניים
עתיד אירופה
המזרח התיכון
פ ר ש נ ו ת
קריקטורות/מושיק גולסט
פנקס אקטואליה
י ש ר א ל
ENGLISH
טרור ובטחון
כ ל כ ל ה
חוקי המזה"ת
ההגדה לבית בכור
תקשורת
איראן
תוכן הגולשים
גורל אירופה האומללה
מאמרי פריים ברצף
היצירות של מושיק
השבעת הנשיא טראמפ
מה קורה במאלמו
הורסים קתדרלות

אתר האקטואליה והפרשנות של ד"ר גיא בכור- Gplanet        
                                                                                                   

תנאי שימוש   |   על האתר
כל הזכויות שמורות ©

נבנה ע"י שופ סנטר,בניית אתרים אחסון אתרים