ערוץ היוטיוב

למייל האישי

אתם איתנו

   


איראן

   איראן   מיתוס נוסטרדמוס והאיום האיראני: אז מי מפחד מהשמדה? (6/11/2011)
ומה המשפט האהוב עלי, אותו נהג להשמיע נפוליאון? "אני לעולם לא מפריע לאויב שלי, הנמצא בתהליך של התאבדות", אתם כבר יודעים. לא הפרענו לסדאם חוסין, לא הפרענו לקדאפי, ואנחנו לא נפריע לאסד, לחיזבאללה ולאיראן, ששלושתם ממשיכים לעמוד בפני שעות קשות מבפנים ומבחוץ. השלטון השמרני באיראן נרקב עכשיו בסכסוכים, בשחיתויות, בגניבות ובמאבקי כוח של סוף עונה. ומוושינגטון מגיעות הפתעות.צופן הריגול שאיכזב: איראן על הכוונת האמריקנית (23/10/2011)צופן הריגול שאיכזב: איראן על הכוונת האמריקנית (20/10/2011)
מה מתכוונים האמריקנים לעשות עכשיו? הם צריכים להחליט, ודווקא אובמה דוחף קדימה בין כמה אופציות: איסור לבצע כל עיסקה כספית עם הבנק המרכזי של איראן; אמברגו עולמי על קניית נפט ומוצריו מאיראן, ומשמעות אפשרית של הדבר היא סוף המהפכה האסלאמית, וזעזוע של המדינה;הקמת מנגנון במשרד האוצר האמריקני לבידוד כלכלי מלא של איראן בעולם, ועוד. לאן זה הולך?הזמן נשאב לאחור: כוהני הדת של קום תומכים במהפכת הרפורמיסטים באיראן (21/2/2011)
כהני הדת של העיר השיעית הקדושה קום. הם יצאו אתמול בהודעה משותפת בה הם קוראים לכל תושבי איראן לרדת לרחובות נגד הממשלה, ולהצטרף למחנה הרפורמיסטים. אבל איך זה יכול להיות? התשובה היא שהמשטר באיראן כבר אינו משטר דתי, אלא משטר צבאי של "משמרות המהפכה". הסרת התמיכה של העולמא (כוהני הדת) ממהפכת ח'ומייני היא היסטורית, ויש בה כדי להכריע את המצב, כשם שכוהני הדת הכריעו אותו לפני 32 שנים. הם מבינים כיום שהמהפכה הדתית נחטפה בידי מיליציות מזויינות, והם אינם מעוניינים בכך.מסיכת המוות האדום: על מה שבין קהיר לטהראן (15/2/2011)
גם המשטר באיראן וגם המשטר במצרים בודדו את עצמם. מובארק היה מסתגר בשארם א-שייח ואחמדינג'אד בארמונות המהפכה בטהראן, שניהם הסתגרו מפני הקידמה, מפני הטכנולוגיה ומפני השתנות הזמנים. בשני המקרים הם עטפו את עצמם בצבא חזק ומרתיע, באומרי הֵן חנפים, ובמתווכים ערומים, להישמר מפני המגיפה. אך המוות האדום מתדפק וחודר. מה ההבדל ביניהם?"כה אמר זרטוסטרה": סודותיו של חומייני, שראוי שנכיר אותם, סוף-סוף (28/10/2010)
איך הצליח ישיש פרסי גולה, האייתאללה ח'ומייני, לסלק את השאה, שלרשותו עמד הצבא הששי בעוצמתו בעולם? האם היינו כלי בידיו? היתה זו מלאכת עורמה מתוחכמת, שמאז הפכה לתורה שלמה עבור תנועות אסלאמיות, השואפות כיום לכוח פוליטי, וגם מצליחות. הנה הסיפור שלא סופר: עשרה כללים חשאיים, שהפכו מאז לאגדה איזורית, ושאנחנו לא מכירים אותם. אסלאם? תתפלאו. כה אמר דווקא זרטוסטרה.נובמבר שחור מתקרב לאיראן (21/10/2010)
בנובמבר הקרוב יסגרו השמיים האירופיים בפני מטוסים איראניים, ועוד מהלכים מתוכננים בדרך. רוצי ישראל כמו סוס, מצאנו את הנקודה שאם נשכנע את כולם ללחוץ עליה עוד ועוד, נצליח. הזמן בשל לכך. אל תאמינו לשקרים ולהצגות לרוב בדרום לבנון, אל תנהגו כאווזה. זיכרו, האיכות גוברת על הכמות.קרב המוחות: הונאה מול הונאה, ישראל התייצבה בהצלחה מול אחמדינג'אד (15/10/2010)
בניגוד לטקטיקות הכל כך שקופות של אחמדינג'אד, אנחנו לוקחים את אמנות ההטעייה צעד אחד נוסף קדימה. כך יוצא שהאוייב חושף את עצמו ואת דרך המחשבה שלו באינסוף המלל שלו, הקללות ונאומי הרהב, שאין מאחוריהם דבר, רק דאגה. לעומת זאת האוייב לא יודע עלינו דבר. השתיקה היא המרתיעה מכל. בא אחמדינג'אד, קשקש, והלך.לשנה החדשה: מה כוחה הצבאי האמיתי של איראן, ועד כמה היא באמת מעוניינת במלחמה נגד ישראל? (15/9/2010)לשנה החדשה: מה כוחה הצבאי האמיתי של איראן, ועד כמה היא באמת מעוניינת במלחמה נגד ישראל? (15/9/2010)
אין כמעט יום בטהראן בלי "תרגילים" צבאיים, "נסיונות", "שיגורים", ואיומים. כיוון שאיראן מומחית בלוחמה פסיכולוגית, כלי הנשק של החלש, וכיוון שבמערב ובישראל לוקחים כל תעמולה כאילו היא עובדה, נבחן עכשיו מהן נקודות החולשה הבעייתיות מאוד של איראן ושל הצבא שלה, ואת זה לא תקראו בשום כלי תקשורת ישראלי, או בינלאומי. את זה איראן לא תפרסם, כמובן, ביוטיוב.
           

מבצע הנחה רק למנויים ותיקים. ניתן לחדש את המינוי במחיר המבצע רק בקישור הזה

כדי להצטרף אל החברים במועדון Gplanet Prime, ניתן להירשם
-
כאן 

כדי לחדש את המינוי למועדון Gplanet Prime ניתן להיכנס -
כאן

ניתן לקבל התראה על כל מאמר חדש שעולה לאתר ישירות למייל האישי - כאן

הרישום לאתר מוגן בפרוטוקול מחמיר, ובכל מקרה האתר אינו שומר מספרי כרטיסים אצלו, ולעולם לא ישמור


GPLANET PRIME
הזמנת הרצאה - גיא בכור
מדד האיומים הבטחוניים
עתיד אירופה
המזרח התיכון
פ ר ש נ ו ת
קריקטורות/מושיק גולסט
פנקס אקטואליה
י ש ר א ל
ENGLISH
טרור ובטחון
כ ל כ ל ה
חוקי המזה"ת
ההגדה לבית בכור
תקשורת
איראן
תוכן הגולשים
גורל אירופה האומללה
מאמרי פריים ברצף
היצירות של מושיק
השבעת הנשיא טראמפ
מה קורה במאלמו

אתר האקטואליה והפרשנות של ד"ר גיא בכור- Gplanet        
                                                                                                   

תנאי שימוש   |   על האתר
כל הזכויות שמורות ©

נבנה ע"י שופ סנטר,בניית אתרים אחסון אתרים