הניצחון ההיסטורי המשולש הושג, ויש סיבה למסיבה. היכנסו לחגוג איתנו:

שלושה נצחונות היסטוריים בשבוע אחד: 
הראשון: עיסקת המאה והפיכת בקעת הירדן לשטח ישראלי ריבוני, בדירבון אמריקני – זה יבטיח את עתיד ילדינו, והדורות הבאים שלנו.
השני: בריטניה כבר אינה חברה עוד ב”איחוד הרוע עם הטיפשות”, היא ברחה משם הלילה, ועוד מדינות יברחו. עוד נחגוג פה גם את פירוק ברית המועצות הזו, של ימינו. הבריטים ניצחו את כת ה- PC, את “התקשורת”, את “הסקרים”, את המימסד והדיפ סטייט, את חובבי האסלאמיזם והעם המומצא, את הפרוגרסיבים, ואת ייתר הצרות. גם אנחנו יכולים לנצח אותם. 
והשלישי: לאחר הצבעת הסינאט הלילה, הליך “ההדחה” הבזיוני נגמר, והשבוע “יזוכה” הנשיא הדגול, והמאשימים יהפכו לנאשמים: הדמוקרטים, מפלגת הרוע, העבדות, ה- KKK וההפרדה הגזעית. כיום זו מפלגת הלייבור במתכונת אמריקנית, שיש למחוק אותה לפחות לדור, כפי שנמחק הלייבור. 
שלושה נצחונות היסטוריים, שייזכרו עוד מאות שנים, ואין פלא שבכת ה- PC הם עמוק בדיכאון קודר, על סף חיתוך ורידים
שיחתכו. 
שתפו את המאמר הקצר הזה, גם לחברים? הם לא יודעים. יש כפתורי שיתוף למעלה: לוואטסאפ, לפייסבוק, לטוויטר ולמייל של החברים. גאלו אותם, מעולמה הקודר של “התקשורת”. 
“צדוק הכוהן”, הימנון ההכתרה של מלכי בריטניה, של המלחין הגדול הנדל, הוא בעצם שלנו, זה המנון ההכתרה של המלך שלמה, ושל מלכי ישראל: 
וּמָשַׁח אֹתוֹ שָׁם צָדוֹק הַכֹּהֵן וְנָתָן הַנָּבִיא, לְמֶלֶךְ עַל יִשְׂרָאֵל;
וּתְקַעְתֶּם בַּשּׁוֹפָר, וַאֲמַרְתֶּם: יְחִי הַמֶּלֶךְ שְׁלֹמֹה.
וַיַּעֲלוּ כָל הָעָם אַחֲרָיו, וְהָעָם מְחַלְּלִים בַּחֲלִילִים,
וּשְׂמֵחִים שִׂמְחָה גְדוֹלָה; וַתִּבָּקַע הָאָרֶץ בְּקוֹלָם. 
מוזיקת ההכתרה של מלכי בריטניה שואבת את הלגיטימיות שלה מהמלך שלמה שלנו, שנמשח בידי צדוק הכהן ונתן הנביא (בווידאו, בלחנו הנצחי של גאורג פרידריך הנדל, 1685-1759). ואכן, הילדים בממלכה הבריטית לומדים בעל פה את סדר המלכים שלהם, וגם אתם מזהים את המופיעים בווידאו.
אך מה עם המקור? כולם מכירים את שלישיית המלכים הפותחת: שאול, דוד (שנות מלוכה 965-1004 לפנה”ס) ושלמה (928-965). אך מי באו אחריהם? את המסורת שלנו, ההיסטוריה, והזיקה לכל רגב אדמה בארצנו, אין רבים מכירים. זמנה של המלוכה עבר, ולא יחזור, אך ההיסטוריה שלנו מעצימה:
לאחר המלך שלמה התפצלה ארץ ישראל שוב לשתי ממלכות.
וזה סדר המלכים בממלכת יהודה: רחבעם, אביה, אסא, יהושפט, יהורם, אחזיה, עתליה (מלכה), יהואש, אמציה, עוזיהו, יותם, אחז, חזקיהו, מנשה, אמון, יאשיהו, יהואחז, יהויקים, יהויכין, וצדקיהו.
וזה סדר המלכים בממלכת ישראל: ירבעם, נדב, בעשא, אלה, זמרי, תבני, עמרי, אחאב, אחזיהו, יורם, יהוא, יהואחז, יואש, ירבעם השני, זכריה, שלום, מנחם, פקחיה, פקח והושע.
וזה סדר המלכות האחרונה שלנו, מבית חשמונאי: יהודה אריסטובולוס הראשון, אלכסנדר ינאי, שלומציון אלכסנדרה (מלכה), אריסטובולוס השני, אנטיגונוס השני, והורדוס (4-37 לפנה”ס, בית הורדוס).

לחצו כאן, לקרוא את המאמר החדש שלנו: ימים היסטוריים, האם מכשפת אוסלו מתה? על מאחורי הקלעים של הדרמה

ואם אינכם חברים עדיין במועדון ג’יפלאנט פריים, מועדון ההצלחה שלנו, הגיע הזמן שתצטרפו, אחרי 13 שנים. מצטרפים כאן.