עוד מכה קשה למחששה המומצאת: הסכם השמיים הפתוחים של אירופה עם ישראל – אושר סופית. ובאיזה רוב?

עוד מכה קשה למתחזי ה”חשש בישראל”, המזהירים מ”חורבן” בעקבות החלת הריבונות בארצנו, שהיתה צריכה לקרות כבר לפני עשרות שנים. 
הפרלמנט האירופי אישר סופית ובאופן תמידי את הסכם “השמיים הפתוחים” שנחתם בין ישראל ל”איחוד האירופי” בשנת 2013, כנסיון. הנסיון הצליח מאוד, וההסכם אושר עכשיו ברוב עצום של 437 תומכים, לעומת 102 מתנגדים. 
תועמלני “המחששה” הפיצו אזהרות שההסכם אולי לא יאושר, כחלק ממלחמתם הפוליטית בריבונות, באמת, ובנו. ראו, לדוגמה את זה, ותמיד זיכרו את השמות שאני מסמן:

אני שואל ברצינות רבה: האם נשאר מישהו שעוד מאמין לעיתוני התעמולה האלה? מסכנים אלה שכותבים שם; ומסכנים אלה שעוד קוראים שם. לא נורא, אלה גם אלה, מתמעטים והולכים. 
ועכשיו לעניין: למה האירופים כל כך תומכים ומתלהבים, למרות השקרים המופצים בקרבנו?
1. ישראל היא מעצמה כלכלית, ובקרוב מעצמת גז, שאף אחד כבר לא יכול לדחוק אותה לשוליים, וכולם, אבל כולם, רוצים את קירבתנו המבורכת. שיתוף פעולה מדעי – נותן יותר למדינות אירופה מאשר לנו.
2. ישראל, עם כמעט 10 מליון תושבים, היא מעצמת תיירות ותעופה. בשל רמת החיים הגבוהה מאוד אצלנו, הישראלים טסים כמה פעמים בשנה (עד לקורונה), והם מחוזרים בכל מקום, שכן הם נדיבים, קונים, ומוציאים כספים. הם ברכה בכל מקום. 
3. כולם מבינים שהמדינה הזו תתחזק עוד, לאחר החלת הריבונות, והיא כאן כדי להישאר לנצח. וכפי שאנחנו יודעים – מכבדים את החזק, ובזים לחלש. כאשר ביצענו “התנתקות” – בזו לנו ודחקו בנו; כאשר אנחנו מתרחבים ומחילים ריבונות ראשונה – מעריכים אותנו.
4. הנשיא הטוב לישראל ולארצות הברית – דונלד טראמפ, וממשלו, עומדים איתן מאחורינו, והמטרה שלהם היא להוון עכשיו את הישגינו, כדי שיהיו בלתי הפיכים. מיד לאחר החלת הריבונות בעוד כעשרה ימים – יש לקדם גם את הסכם ההגנה האמריקני לישראל, הכולל הגנת חובה במוסדות הבינלאומיים.   
כל זה היה צפוי, וראו את הסרטון שלנו, ששוטף את המדינה:

https://www.youtube.com/watch?v=TckauHUSdmE&t=5s

שבתאי צבי התאסלם רק עכשיו. על עיוורון תוצרת בית, ואיך נבריא את עצמנו?

ומה”מחששה” אל המציאות. עלה המאמר ה ח ד ש שלנו, שרבים כבר קראו:

לאחר הפלישה, האם נפתח הקרב הגדול לכיבוש המערב?

בשל הביקוש, וכדי לאפשר לחברים רבים נוספים להצטרף, מבצע ההנחה יימשך עוד קצת.
ג’יפלאנט מקיים מבצע הנחה למנויים חדשים ומחדשים:
ההנחה למינוי של ששה חודשים היא 10%, כלומר 236 ש”ח במקום 262;
ההנחה למינוי של 12 חודשים היא של 12%, כלומר 394 ש”ח במקום 448;
וההנחה למינוי של 24 חודשים היא 15%, כלומר 642 ש”ח במקום 755. זו הנחה על הנחה, ולכן זה המחיר המשתלם ביותר. המחירים החדשים כבר מעודכנים.
המבצע מוגבל בזמן.


לכניסה לרישום במחירי ההנחה המיוחדים – כאן

ההנחה היא למנויים חדשים, המוזמנים אל האתר שלנו, וכמובן למחדשים. 
אצל המחדשים: המינוי החדש יצטרף באופן אוטומאטי לתקופת הזמן שנותרה, ובזמן החידוש תוכלו לראות באיזור האישי מתי יסתיים המינוי הכולל. המנויים מחדשים מתוך האיזור האישי שלהם. לחברים בחו”ל: הרישום והחידוש נעשים בשקלים. 
חשבונית מס נשלחת במייל לכל רישום, ותוכלו למצוא אותה גם באיזור האישי, תמיד. 
המינוי הוא חבילה כוללת, והמנוי יקבל את כל המאמרים הסגורים העתידיים לתקופה אותה בחר; את כל המאמרים הסגורים, שפורסמו מאז שנת 2008 (אלפי מאמרים); את מדד האיומים הבטחוניים החודשי, מאז שנת 2007 (אלגוריתם מתמטי, שהאתר פיתח, לדעת מה המצב הבטחוני הכולל שלנו כל חודש. המדד לא טעה); ואת הפודקסטים, בקולו של ד”ר גיא בכור.
הערה: בסלולרי ניתן להיכנס לאתר דרך הרשת, כמו כל אתר, והוא יעלה במהירות ובאופן מותאם. אנחנו לא תומכים באפליקציה, שאין בה עוד צורך. באתר דרך הסלולרי ניתן לבצע הכל: לקרוא, לדפדף, להיכנס לאיזור האישי, להקשיב לפודקסטים, לשתף, להירשם, ולחדש. הקדשנו תשומת לב רבה לתכנות האתר בסלולרי; רוב קוראי האתר נכנסים אליו דרך הנייד.

עוד אסון לאויבינו, מבית ומחוץ: רבע מליון עולים בדרך לישראל, תוך כמה שנים. למה?

עוד תרגיל “מחששה” כושל:

כך מנסים לשלוט לכם בתודעה, לא להאמין לאף מילה:

https://www.youtube.com/watch?v=z9dLMm1mRhI&t=17706s

נסיעה בכביש 90 לכל אורכו – ממטולה ועד אילת, כמעט 500 ק”מ ברצף, זה הגבול המזרחי. את הכביש יש להאריך עד לחרמון, הגבול הצפוני האמיתי שלנו, כך שאורכו יהיה 508 ק”מ בדיוק.

ישראלים בחו”ל, אתם לא יודעים מה אתם מחמיצים:

באבוד רשעים רינה – העיתון השנוא ממשיך לצלול ולהתפרק

כיצד תישארו איתנו בקשר? נרשמים לקבלת המיילים שלנו  – כאן. 
בסלולרי מומלץ לעמוד איתנו בקשר, דרך ערוץ הטלגרם המזנק שלנו. כך תקבלו פוש על דיווחים חדשים, ותישארו צמודים. 
ואיפה צופים בכל הסרטונים של ד”ר גיא בכור? בערוץ הפופולארי שלנו ביוטיוב, הצטרפו גם אתם כחברים.